Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problem pri synchronizaci - Unresolved items

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Mam problem pri synchronizaci Oblibenych polozek Pocket IExploreru. Stavalo se mi to jiz drive, ale to bych problem v nejakem nazvu oblibene polozky, kterou proste IE neprechroustnul, ale ted mi stale visi jedna polozka jako Unresolved item a presto, ze jsem vsechny prosel a zkontroloval (a nevidim zadnou nejak nekorektni), tak ji nejde sesynchronizovat. Ani opakovane pres Resolve items...

Muze nekdo poradit ?

iPaq 3970 a ActiveSync 3.7.1

Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Mám zkušenost, že to dělají některé obrázky ze stahovaných stránek. Off-line čtu přes mobipocket reader a poku jsem synchr. i soubory, tak unresolve bylo na denním pořádku. Teď z desktopu posílám do PDA jenom texty e-stránek, tedy bez souborů s obrázky a synchronizuje to OK.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Jerry Salcer
    Mám zkušenost, že to dělají některé obrázky ze stahovaných stránek. Off-line čtu přes mobipocket reader a poku jsem synchr. i soubory, tak unresolve bylo na denním pořádku. Teď z desktopu posílám do PDA jenom texty e-stránek, tedy bez souborů s obrázky a synchronizuje to OK.
    Tento problem ale nesouvisi s off-line obsahem, protoze ja si nestahuju zadne stranky pro off-line cteni, v nastaveni teto synchronizace nemam nic. Jde o to, ze nejaky Favorite je asi spatnej, ale ja nemuzu zjistit ktery.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Mě se to občas taky stávalo na ppc2002. Většinou byl problém, že jsem měl na PC ve složce mobile favorities podadresář, ve kerém bylo url. A pokud ten adresář neexistoval na PDA, při synchronizaci se "nedokázal" vytvořit. Pomohlo, když jsem ho ručně vytvořil na PDA.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Tak problem je vyresen. Mel jsem tam jednu oblibenou polozku s nazvem "Program ČRo", ktera byla odkazem na program Ceskeho rozhlasu. Prejmenoval jsem to na "Program CRo" a uz se to sesynchronizovalo. To jenom potvrzuje domnenku, ze to "nezere" nektere znaky v nazvech.

Podobná témata

1. problém se synchronizací
    Od Osan v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-12-2012, 16:49
  2. Problém se synchronizací...
    Od Python.p v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-05-2010, 20:18
  3. Synchronizace sent items
    Od sep_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace