Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Wifi v domácí síti

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Zdarec lidi mám připojení na internet z jednoho počítače, ten je napojen kabelem do wifiny a na tu bych se právě rád napojil nějak nechápu jak se to dělá.. Potřeboval bych podrobnej návod.. krok po kroku nebo odkaz na to jak se to dělá mám a730w. Zapnu wifi a najde mi to tu sít napíšu tam heslo a pak mi to napíše připojeno ale nevim jak jako nastavim internet.... Prostě bych tak celkově potřeboval zaučit..

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Pripajam sa k prosbe. Mozete niekto napisat podrobny navod na spojazdnenie internetu na 730w cez WiFi? Precital som cele forum s vyhladanym slovom Wifi a internet no nic nepomohlo. Nevylucujem,ze mam zly kus na ktorom internet cez wifi nefunguje.Ako to zistit? Neexistue nejaka utilitka alebo program na odskusanie Wifi na PDA? Dakujem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

pro pristup na Internet se nic nenastavuje...jen kdyz se Vas to pta na zacatku, kam se pripojujete, tak zvolite Internet a ne Work...po vyplneni toho klice (WEP/WPA) je potreba chvilku pockat, az se nahore objevi ty dve sipky proti sobe, to znaci, ze mate IP a ze muzete surfovat, jupiii...

tohle vse predpoklada spravne zadane heslo a DHCP server na wifi s automatickym pridelovanim IP...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

ja mam taky problem... PDa mi spatne preklada DHCP, IP pak v nem vypada ve tvaru f3a:xxx:xxx:....

a nepripoji se do site

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

jako v hexa??? zkusit ho teda zadat rucne, tzn. vypnout automatiku v routeru, pokud je to mozne (tim se mohlo vyzkouset, jestli neni vada v PDA)...

Podobná témata

1. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-12-2008, 14:08
  2. sdileni a prohlizeni souboru v domaci siti.pres wifi pda
    Od taunus v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-08-2007, 19:20
  3. Nastavení WiFI v domácí síti
    Od psaf v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-12-2004, 09:28
  4. PocketPC v domácí síti na Internetu