Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zobrazení aktuální rychlosti v levém menu

oltcit (1098)|11.9.2006 14:31
no jo,je to beta,chce to ešte doladiť,ale idú správným smerom:D
taja_ce4you (127)|11.9.2006 15:38
Nevím proč, ale neuloží se mi žádné nastavení. Nevíte někdo proč?
díky
paveluh_ce4you (300)|11.9.2006 18:27
Tak ten zazipovaný soubor jsem nahradil a vypadá to dobře.Jediný problém který mám je ten, že po přehrání nového zip souboru mi IGO nejde naležato.Dá se to nějak vyřešit?
A taky ta 0tka co tam je ted nová , vám to ukazuje rychlost při jízdě? Jak se to nastaví?
Dík
Pavlos_2004 (147)|13.9.2006 11:56
Našel jsem malou chybičku. Na vlajce , která oznamuje CÍL je špatně odfiltrované pozadí. Kreslí se mi tam růžové čárky na krajích obrázku. Je to sice kravina ( všiml jsem si až při simulaci - v autě jsem nepostřehl ), ale trošku to kazí celkový dojem.
patapuf66 (2)|13.9.2006 18:16
Tak jsem si stáhnul dnes poslední verzi a vypadá fakt pěkně, ale mám i problémy. Pořád mě v nastavení zapíná vypínání podsvícení po 1 min. (viz, příspěvek o něco výš), neukládá se mě některé nastavení (např. automatické přepínaní na noční režim), musel jsem nahrát původní data.zip tam to označit, zase přepsat a už to funguje. Nejdou editovat adresáře v Moje POI (např. přiřadit ikonu), hodí to hlášku, že nemůže otevřít nějaký soubor a celá aplikace spadne... Máte někdo odzkoušeno, jak vám to funguje? Ale zase je to pouze beta verze, tak se to třeba časem vyladí...:yes:
oltcit (1098)|15.9.2006 00:20
[QUOTE="patapuf66"]Tak jsem si stáhnul dnes poslední verzi a vypadá fakt pěkně, ale mám i problémy. .....[/QUOTE]

Ak máš tu betu 2,tak tá blbne,neinštalovať....:no:
Našiel som zasa niečo,je to nahrada štandartných ikon v systeme upravovaným,vyerá to takto.Daný súbor treba nakopírovať do adresára ,,scheme,, a zvoliť potom daný skin.Pri pridávaní noveho POI síce ponúkne len štandartné ikony,ale v mape s zobrazia už nové.Enjoy :yes:
patapuf66 (2)|15.9.2006 09:38
Mám poslední s příponou *.tmc a je to pořád stejné. Když dám editovat v Moje POI složku hodí to hlášku:
Failed to open file:
ui/daylight/sel_left100.bmp
exiting application.
a celá aplikace spadne. Ale když si rozkliknu adresář, tak položky uvnitř už editovat jdou.
oltcit (1098)|17.9.2006 01:35
Včera som objavil novú verziu so zobrazením TMC,ale žiaľ bez ikonky povolenej rýchlosti(aspon som ju pri priehladani programu bez zapojenej GPS nenašiel.Menu je vylepšené,racionálnejšie rozmiestnené,náš apel na maticové usporiadanie bol vypočutý :yes: Pri skúšaní som zatiaľ nenatrafil na žiaden zádrhel v portrait režime,ale v ladscape sa odmietne spustiť s odkazom na chýbajúcu bitmapu.Škoda.Možno neskôr,prípadne upraviť konfiguráciu.Umiestnenie je na skôr uvedenom ftp.
00170922_igo_menu_0a07.jpg 00170922_igo_settings_eS5F.jpg
RadimK_ce4you (223)|24.10.2006 20:03
Da se vam (ve standardni verzi bez uprav) v nastaveni vybrat "čas v cíli"? Tohle mam v navodu, ale program to nenabizi, jen cas do cile.

P.S: Nemate nekdo prosim soubor data.zip jen a pouze(!) s dodanou cervenou znackou rychl. limitu? Diky moc.
gete (40)|27.10.2006 10:25
Prečo Vám tak veľmi chýba ukazovateľ aktuálnej rýchlosti?
Podľa môjho tachometra to ukazuje podstatne pomalšiu rýchlosť. Samozrejme som si povedal, že satelity budú presnejšie a v obci som išiel podľa rýchlosti v iGO.....a dostal som pokutu pre prekročenie rýchlosti. Tak teraz neviem, ale asi je tachometer presnejší, aj keď to nie je logické.
Akú s tým máte skúsenosť Vy?
dík
Baharis_ce4you (95)|27.10.2006 10:43
Pokud jede vozidlo ustálenou rychlostí, je podle mě měření rychlosti pomocí GPS opravdu přesnější. U vozidel přesnost kolísá dle značky. U škodovky mě dělal rozdíl 10%, momentálně u peugeotu trochu méně. Tachometr ukazuje vždy méně. Jde tu totiž o mechanický převod z kol a už jenom zvolený typ a opotřebení pneu asi způsobuje počáteční nepřesnosti.
Pokud ale člověk například před obcí prudce zpomaluje, chvíli GPS trvá, než se chytne.
Možná by jsi měl napsat, v jakém režimu jsi jel, kolik ti ukazovala GPS, kolik tachometr....
gete (40)|27.10.2006 17:02
Išiel som samozrejme ustálenou rýchlosťou. Je jasné, že mu chvíľu trvá, kým registruje zmenu rýchlosti. Mne to ale ukazuje menej ako tachometer. ( Renault)
Baharis_ce4you (95)|27.10.2006 17:42
Omlouvám se!!! :dead: Tachometr, (aspoň co zatím vím) ukazuje více než je skutečná rychlost. Tím je daná reserva pro případné měření. Popletl jsem to.:oops:
Mem__ce4you (485)|27.10.2006 21:05
[QUOTE="Baharis"]Tachometr, (aspoň co zatím vím) ukazuje více než je skutečná rychlost. Tím je daná reserva pro případné měření. Popletl jsem to.:oops: [/QUOTE]
Nic si z toho nedělejte, přesně tohle se stalo i povolanějším (vzpomínáte všichni na ministra Šimonovského? ;))

Jinak k tématu rychlosti, už jsem to psal někde u vlákna ke své utilitě GPSAuto, ale teď to nemůžu najít, tady je mé měření z té doby:

- na starší Hondě Civic (6. generace, 1.4i 66 kW, 14" kola s maximálním rozměrem podle techničáku a nové pneu, možná proto ta přesnost) ukazuje tacho velmi přesně až do cca 60 km/h, potom už proměřuje (skutečná rychlost je nižší než ta ukazovaná na tachometru), konkrétně:

tacho 90 km/h - skutečnost 88 km/h
tacho 130 km/h - skutečnost 126 km/h

- na Octavii (combi 1.9 TDi 66 kW, 16" kola) poměřuje tachometr už od 50 km/h

tacho 50 km/h - skutečnost 47 km/h
tacho 90 km/h - skutečnost 85 km/h
tacho 130 km/h - skutečnost 124 km/h

- na novější Hondě Civic (7. generace, 1.6 VTEC 81 kW, 15" kola (v techničáku mám ještě povolená 16"))

tacho 50 km/h - skutečnost 48 km/h
tacho 90 km/h - skutečnost 85 km/h
tacho 130 km/h - skutečnost 121 km/h