Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Rozpoznávání písma s českou diakritikou

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím, mám takovej malej problém. Chtěl bych zkusit zádávat text do pdáčka pomocí letter recognizeru, ale nefungují háčky a čárky nad některými písmeny ( Mám nainstalovanou plnou českou lokalizaci, ale to asi nemá vliv. Nevíte někdo o nějakým prográmku (pokud možno freeware) kterej by to vyřešil? díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od r.o.m.i
    Zdravím, mám takovej malej problém. Chtěl bych zkusit zádávat text do pdáčka pomocí letter recognizeru, ale nefungují háčky a čárky nad některými písmeny( Mám nainstalovanou plnou českou lokalizaci, ale to asi nemá vliv. Nevíte někdo o nějakým prográmku (pokud možno freware) kterej by to vyřešil? díky
    ... co mate za lokalizaci?

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

No to přesně nevím. Ale softwarová klávesnice a všechny nastavení systému jsou v češtině.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

tak je možný, že to je paragon software?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od r.o.m.i
    No to přesně nevím.

Ale softwarová klávesnice a všechny nastavení systému jsou v češtině.
    OK ... pokud mate Language Extender budete mit v PDA Start/Nastaveni/zalozka System/ ovladaci utilitu nazvanou Nastaveni LEng. Je to tak?

Pokud ano, rozpoznavani ceske diakritiky pomoci programu Letter Recognizeru zapnete aktivaci funkce Transliterace (zalozka v Nastaveni LEng). Tato moznost je defaultne vypnuta nebot primarnim a predevsim "vyspelejsim" zpusobem rozpoznavani u nasi lokalizace je program PenReader. Doporucuji pozorne precist napovedu (cast Pokrocile funkce) nebot diakritika se v pripade Letter Recognizeru nezadava primo, ale pres tabulku zvlastnich znaku.

PavelR.

Podobná témata

1. rozpoznavani rucne psaneho pisma v mda vario III
    Od Aloxnaj v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 17:55
  2. Program na rozpoznavani pisma: MyScript® Stylus
    Od mousefromhouse_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 13-02-2008, 13:42
  3. Rozpoznavani textu