Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flexmail 2006 a jeho sklerotičnost

vasekv_ce4you (36)|31.7.2006 22:48
Používá tu někdo Flexmail 2006?
Právě mne neskutečně ... (to nelze publikovat). Normálně jej mám koupený - hrozně se mi líbil, umí poštu IMAP přes SSL. Fak dobrej program.
Jenže už podruhé mi zapoměl všechny účty. Jsou sice jen tři ale kdo se s tím má nastavovat. :-)
Prostě jej pustím a všechny nastavené "services" jsou pryč. Adresáře a i pošta co jsem si dal stáhnout do zařízení tam je, jen ty services nějak chybí. Když se to stalo poprvé tak jsem to přikládal resetu který jsem byl nějak nucen udělat. Ale včera jsem poctivě vše ukončil a reset nedělal. Prostě jsem zapnul Flexe teď večer a bylo to v...
Stalo se to někomu? Ví někdo čím by to mohlo být?
Mám Fujitsu Siemens Looxe N560. Aplikace je na kartě - Pretec 2GB. Vše ostatní funguje.
MilanSu (823)|31.7.2006 23:46
Ja pouzivam Flexmail 2007 a nemel jsme nikdy problem s ucty, ovsem mam instalovano v zarizeni, na kartu nedavam aplikace, ktere vicemen bezi porad. To muze delat chyba na SD karte, jeji treba chvilkovy vypadek
beecher (9270)|1.8.2006 10:38
A taky neulozene registry... Po nastaveni doporucuji FM vypnout, tlacitkem Power tak na 15 minut vypnout zarizeni a pak nastartovat a resetnout... Melo by to uz drzet...