Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: GPS prijmac

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

chci si koupit BT GPS prijmac a nabizi se tri moznosti
    1. GPS Bluetooth modul Navibe (chip Sony) autoadapter+síť.zdroj
    2. Navilock GPS Bluetooth Receiver BT-308 car version
    3. NaviLock GPS Bluetooth Receiver BT-315

osobne myslim, ze je to asi stejne, ale pro jistotu se ptam, kterou variantu byste zvolili?

BTW: budu to pouzivat na ipaq 3870 s TomTom aplikaci

Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chces-li si usetrit tezke zklamani, nekupuj ani jednu z tebou zminovanych GPS (pochopil jsem, ze tvou prioritou jsou penize a v danem pripade znamena prizniva cena vyhozeni tvych penez), neb to jsou vycpele typy se zastaralymi chipsety, s pomalym nabehem a nizkou citlivosti.

Poohledni se po cemkoli se SIRF III. chipsetem a nezklames se. Diskusi na tato temata tady je dost a dost.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Rozhodně jdi do Nokia LD-3W. V prodejnách Eurotel za super cenu 2295,- Je tu o ní v diskuzích hodně napsáno a je fakt super

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

to Nokia LD-3W je zminovany Surf III? neco jsem nasel tady v diskuzi a zda se, ze to hodne lidi chvali. cena je taky prizniva, takze to doporucujete? jde mi taky o to, abych to rychle sehnal a pobocka eurotelu je uplne vsude.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

SiRF III...

A ano, doporucujeme...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Jo, má SIRF III a je plně srovnatelná dle diskuzí na tomto serveru s o 1000 dražší BT - 339. Dnes jsem ji kupoval v prodejně ET Sokolovská P9 a měli jich 10 na skladě. Nejlepší bude zavolat si na nejbližší pobočku ET

to beecher: zase rychlejší - já nehraju

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

O 1000 ???
    Nokia LD-3W 2249 bez DPH, iTec BT 339, 2 788, koncove ceny bez DPH, cili rozdil tam je, ale ne tak velky. Nokii LD-3W jsem nemel v ruce, ale udajne neni v prislusenstvi nabijecka do site, coz zase stira ten rozdil, ja osobne pouzivam nabijecku do site dost casto, protoze kdyz dorazim do cile (hotelu apod) pichnu ji do site a mam vystarano.
    A subjektivne se mi iTec BT 339 libi vic

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Nokii jsem kupoval v Eurotelu za 2.295,- vč. DPH, síťovou nabíječku za 150,- Kč.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Mám Navilock BT-338 za 2944,- Kč a jsem s ním spokojen. Čip Sirf III, v balení je nabíječka do auta, nabíječka do klasické elektriky (obě mají koncovku jako iPaq, takže jima dobíjím i mého iPaq-a) a kožené pouzdro na opasek, CD se softem...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No ja nevim to mi prijde vsechno silene drahy.
    Ja jsem koupil toto:
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=011&item=320000268599&rd =1&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&rd=1

ma to sirf III chipset a i s postovnym me to vyslo na cca 1300Kc (postovny bylo do anglie, ale to je stejny jako do CR.

V baleni adapter mezi zasuvkou a USB konektorem, adapter mezi auto zasuvkou(cigaretovou) a USB a USB kabel (koncovka na druhe strane je standartni mini-USB) pres kterej se to nabiji. Takze tim muzu nabijet jak PDA tak GPS

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Solarni panel je bomba
    tedka jsem byl v Eurotelu a normalne mi tu Nokii pujcili. nicmene jdu si ji koupit. jenom jsem to sparoval a uz to jede jako po masle. jeste uvidim jak v provozu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Je ta Nokia LD-3W dobře použitelná na kolo a pěší turistiku?

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od osmera
    No ja nevim to mi prijde vsechno silene drahy.
    Ja jsem koupil toto:
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=011&item=320000268599&rd =1&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&rd=1

ma to sirf III chipset a i s postovnym me to vyslo na cca 1300Kc (postovny bylo do anglie, ale to je stejny jako do CR.

V baleni adapter mezi zasuvkou a USB konektorem, adapter mezi auto zasuvkou(cigaretovou) a USB a USB kabel (koncovka na druhe strane je standartni mini-USB) pres kterej se to nabiji. Takze tim muzu nabijet jak PDA tak GPS

No tak to byl brutalni kauf!! Luxus!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Moment, nesrovnavej okazi pri nakupu na eBay s normalnim nakupem v kamennem obchode nebo v E-shopu.
    Kdyz ti pak napisu, ze jsem recenou GPSku dostal v hodpode za dva panaky, budes u vytrzeni jeste vice (a autoradio k tomu)

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

no tak to budu u vytrzeni za 2 panaky. Je mi fakt uplne jedno jestli kamenny obchod nebo jeBay. Za 1300Kc je to proste mazec, to je cely co rikam.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední