Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N30 a nabijeni v aute

sinco_ce4you (229)|25.7.2006 10:42
Ahoj vsem. N30mam tak 3 tydny. Uz jsem s ni najezdil tak 300km. Az ted jsem si vsiml zvlastnosti. Mam spusten tomtom, nastartuji, pripojim nabijecku a jedu. Pak dojedu na misto. Vypnu motor, a displej pohasne do stavu jak je nastaven. Vytahnu konektor z pda. A pda se rozsviti jako kdyz by byl na autonabijecce. Nastaveni jasu reaguje pouze tahlo co je pro DC napajeni. Strcim do pda konektor a on pohasne. Tak do 2 minut se to vrati do normalu. Zkusil jsem i hard reset. Po nem to je stejne. Proc?
A jeste jedna malickost. Dobijeni v aute funguje a nefunguje.Dobiji a nedobiji. Uz jsem se tady nekde docetl ze v horku je to normalni jev.Ze dobijeni blbne. A co baterka. Neskodi ji caste nabijeni. I kdyz je nabita treba na 80 procent.Autonabijecku mam Acer.
Dik za info
sinco_ce4you (229)|1.8.2006 15:22
Jeste doplneni. Pri zapnute autonabijecce v PDA me po chvilce hrala baterka. Ted vim ze byla tepla diky teplu v aute. Odber ze vstupu 12V autonab. je pri vypnutem PDA cca 100mA, pri zapnutem je to asi 200mA. Takze do baterky jde nizky proud a ta neni timto nab. proudem namahana. Rekl bych ze je to setrne nabijeni. Tod vse.
atomion (1159)|1.8.2006 15:52
[QUOTE="sinco"]Neskodi ji caste nabijeni.[/QUOTE]
Baterie je tipu li-ion a těm částečné nabíjení nevadí! ;)
datel_ce4you (38)|21.8.2006 10:30
[QUOTE="sinco"]A jeste jedna malickost. Dobijeni v aute funguje a nefunguje.Dobiji a nedobiji. Uz jsem se tady nekde docetl ze v horku je to normalni jev.Ze dobijeni blbne.[/QUOTE]
Mám stejné problémy s nabíjením v autě. Myslím, že při větším teple zafunguje tepelná ochrana baterie a ta se pak buď nenabíjí vůbec nebo jen menším proudem. Při zapnuté navigaci s BT a s plně podsvíceným displayem je pak odběr větší a baterie se vybíjí. Když vypnu BT a navigaci tak se PDA začne dobíjet.