Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 69

Téma: nove mio A701 rom 55 - AKU2 - A2DP, VOICE DIAL atd...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Forrest

Chtěl bych poprosit o odkazy na ty programy, abych to nemusel hledat, protože když to dneska nepude, tak zítra reklamuju:
    Máš to v soukromé zprávě.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Dík moc za odkaz, je super, a rozhodně ho velmi rád použiju, ale já myslel na tyhle programy MortScript, GPS Monitor.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

No, uz mam za sebou par hardresetu s R55... A problemy mam s MMS... Nekdy se po HR MMS v nabicde vubec nezobrazi... po dalsim HR je to ok... A dnes kdyz jsem chtel poslat MMS tak tukam na NEW... a ... NIC... Proste nic..at tukam jak tukam.. Zkusil jsem i primo z obrazku.. Odeslat jako MMS a taky nic... Kdyz udelam HR.. tak ok... ale jakmile nahrahju zpet zalohu.. tak zase nic.. Fakt nevim co je za problem.. Pak jeste ekeyboard a intellipad... Po hardresetu fungujou fajn... Ale jakmile tam soupnu Resco keyboard kbuli cestine.. Tak oboji (ekeyboard, intellipad) prestanou fungovat... Myslim, ze tento problem s klavesnici je i ve starsich FW. Jakmile se nainstaluje lokalizace Sunny soft... nebo jen jina klavesnice... tak ostatni nemakaj... Proc uz sakra nemuzou veci fungovat normalne... Takovejch penez... a furt jenom problemy a resety atd... peklo

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Forrest
    Dík moc za odkaz, je super, a rozhodně ho velmi rád použiju, ale já myslel na tyhle programy MortScript, GPS Monitor.
    Já jsem to pochopil, ale odkaz je velká studnice, já z toho čerpal a víc nebylo třeba, vše v poho. Zatím čus.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Tofik
    Jak je to tedy se zárukou, když si přehraju sowt na R51, ztratím záruku? A jak česká lokalizace, jde tam nahrát opět, nebo už je integrovaná na novém sowtu. Díky
    Tak odpoví na to někdo? Jak je to s tou zárukou, když si přehraju ROMku? A když mám A701ku lokalizovanou do češtiny, tak po přehrátí ROMky (třeba na tu R55) tam bude pořád čeština?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Pište ty problémy do Sunnysoftu, stáhnete si novou aktualizaci lokalizace z jejich servru, tvari se jako stara a po nainstalovani je jako 9.1. Poté problemy s mms zmizeli. Samozrejme na R55. Mam na Miu cca 35 aplikaci a slapou bez problemu, upgradujte romku pouze pres boot menu a s karty mensi nez 2GB. Upgradoval jsem 4ks Mii a slapou vsechny v pohode. Bordel dela lokalizace, ale co jsem jim psal, musim rici, vsechna cest, do dvou dnu mi odpovedeli a opravili.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od bkf1
    Citace Původně odesláno od Tofik
    Jak je to tedy se zárukou, když si přehraju sowt na R51, ztratím záruku? A jak česká lokalizace, jde tam nahrát opět, nebo už je integrovaná na novém sowtu. Díky
    Tak odpoví na to někdo? Jak je to s tou zárukou, když si přehraju ROMku? A když mám A701ku lokalizovanou do češtiny, tak po přehrátí ROMky (třeba na tu R55) tam bude pořád čeština?
    Ne, cestina se musi dohrat s prilozeneho CD, nebo stahnout od Sunnysoftu (trial) a pak koupit nebo ....... vy vite,ne???

Jo a zaruka konci, pouze pres autorizovany servis. Vse na vlastni riziko !!!

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj,

mám problém s R55 a bluetoth. Pokud zamknu telefon a běží BT, tak po několika desítkách minut vytuhne MIO tak, že svítí podsvícení kláves a nesvítí displej. Nereaguje na nic kromě resetu. Stává se to taky někomu ? S původním FW to nedělalo a pokud vypnu BT, tak telefon funguje v pohodě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od xRoman
    Mam na Miu cca 35 aplikaci a slapou bez problemu, upgradujte romku pouze pres boot menu a s karty mensi nez 2GB. Upgradoval jsem 4ks Mii a slapou vsechny v pohode. Bordel dela lokalizace, ale co jsem jim psal, musim rici, vsechna cest, do dvou dnu mi odpovedeli a opravili.
    To by mě zajímalo jaký máš přesně postup upgradu. Já už to zkoušel asi 5x a pořád mám ty samé problémy. 2 vteřinové "ticho" po přijetí hovoru, špatná správa paměti, potíže s navigací (jednou funguje jindy ne), pomalost (srovnatelné s originální ROM, možná i pomalejší).
    Poprvé jsem upgradoval pomocí RomUp_SD.exe, pak už jen přes boot menu, ale výsledek stejný. Třeba někde něco dělám špatně. Můj postup je: vypnout zařízení, hard reset, znovu vypnout, vyndat na chvíli baterii, kombinací VolumeUp + JoystickDown+Reset se dostat do boot menu, vybrat 0.FlashROM Upgrade, vybrat 6.Total img By SD/MMC, čekat, vybrat 7.Exit, vyndat kartu (1GB), vybrat 9.WatchDog Reset. Je to takhle správně, nebo někde dělám chybu?
    S R45 TomTom běhal v pohodě. S R55 jsem měl docela problémy to nastavit tak, aby to fungovalo. Dneska jsem tam nahrál nějaký soft od SPB a navigace zase nefungovala, nechtěla najít jediný satelit. Musel jsem si s tím zase vyhrát a zprovoznit to, ale stále vidím málo satelitů (jen 3 -4).
    Tak by mě zajímalo, kde udělaly soudruzi z NDR chybu. Vážně uvažuju o tom, že vyzkouším R51.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Považuji za férové se omluvit kolegovi "unmasked", měl s tou R55 pravdu. Do dnes dělala dobrotu, ale dnes se totálně zbourala. Je to zajímavé, ale je to tak. Takže jsem se taky vrátil k R51. Ale první dojem byl opravdu dobrý, ale co je to platný, když vydrží jen chvíli. Nic nového jsem posledních 6 dní neinstaloval, jen používal.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kaiwa
    Považuji za férové se omluvit kolegovi "unmasked", měl s tou R55 pravdu. Do dnes dělala dobrotu, ale dnes se totálně zbourala. Je to zajímavé, ale je to tak. Takže jsem se taky vrátil k R51. Ale první dojem byl opravdu dobrý, ale co je to platný, když vydrží jen chvíli. Nic nového jsem posledních 6 dní neinstaloval, jen používal.
    Beru, moje zpráva byla napsána opravdu až po vyčerpání všech možností, i já jsem mohl udělat někde chybu, ale zahraniční fóra mi dali za pravdu.
    Přeji vše dobré s novými ROMkami a více napsaných zkušeností.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Máte asi pravdu... Od doby co ho mám tak s tím také problémy... Myslíte, že R51 je lepší než R46?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Tak jsem tam fouknul R51... vsechno chodi jako driv... jak ma... az na hardwarova tlacitka... zmacknu volume up nebo down... a nic... to samy fotak..tel atd...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Martynet
    Tak jsem tam fouknul R51... vsechno chodi jako driv... jak ma... az na hardwarova tlacitka... zmacknu volume up nebo down... a nic... to samy fotak..tel atd...
    Nastav typ psaní "keyboard".

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Jeee... to funguje... Ale pak mi nejde pouzivat intellipad na psaní SMS

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Odstraneni ikony Voice speed dial
    Od tom028 v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1