Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N311 vs Loox 720/718

maeko (53)|20.7.2006 23:04
Zdarec lidi mám velké dileme mezi těmito přístroji... Looxové jsou výkonější a 720 má foťák, což je plus.. Ale zase N311 je hezčí a menší.. Chci se zeptat hlavně majitelů N311 jakej je výkon.. jestli je dostačující, případně na kolik se dá taktnout procák a také by mě zajímala výdrž baterie a dosah wifiny.. A majitelů looxe bych se chtěl zeptat také na výdrž baterie a dosah wifiny. No a pak ještě váš názor jak by jste volili..

Předem díky za reakce
maeko (53)|21.7.2006 19:58
To k tomu nikdo nemá co říct???
Heretic_ce4you (158)|21.7.2006 20:14
To víš že má, ale musíš víc specifikovat k čemu ho budeš využívat, na normální práci, net přes wifi, skype, navigace, atd. bude n311 úplně v pohodě, ale chceš-li hrát pořádný hry a sledovat video ve vga rozlišení tak ber 720. Jinak procák u n311 zatim přetaktovat nejde. Zkušenosti s dosahem wifi u n311 mam jen v paneláku a tam je bezproblémový.
VoDo (87)|21.7.2006 20:22
fajn, tak ja zacnu. Muj acer vydrzi cca 6-7 hodin v provozu bez zapnute wifi (tu temer nepouzivam, nybrz moc zere.... proto jedu net pres modrozub router) s modrozubem. Podsviceni pouzivam 2-3 carky nad "tmou". Vykon je pro me naprosto dostacujici-nejsem filmovej maniak (film radsi zkouknu na tv). Jedno z hlavnich kriterii pri vyberu pda byl taky design a tem ma acer (podle me) nejpovedenejsi, dale vga (pouzivam realvga-nikdy uz jinak :) ) acer je prtavej a lehkej. o Looxovi nic nevim, snad jen, ze je na trhu podstatne dele nez acer.
VoDo (87)|21.7.2006 20:25
[QUOTE="Heretic"]To víš že má, ale musíš víc specifikovat k čemu ho budeš využívat, na normální práci, net přes wifi, skype, navigace, atd. bude n311 úplně v pohodě, ale chceš-li hrát pořádný hry a sledovat video ve vga rozlišení tak ber 720. Jinak procák u n311 zatim přetaktovat nejde. Zkušenosti s dosahem wifi u n311 mam jen v paneláku a tam je bezproblémový.[/QUOTE]

Jaky jsou poradny hry? Hod nejakej odkaz, hry jsem zatim moc nezkousel, krome jednoduchejch...
Heretic_ce4you (158)|21.7.2006 22:09
Jen tak namátkou co jsem zkoušel: Flux challenge, transport tycoon, wormsi (to byl asi bug u takhle starý hry), Anthelion 2, ten byl dost na hraně, když bylo málo neprátel tak ok, jinak lehce cukaný.