Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Vyzvaneci profily-problem qtek 8310 novy update

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Hral jsem si s profily v registrech, protoze jsem potreboval aby zvonil a vybroval soucasne, nenasel jsem v \Application Data\Profiles soubor Nomal.prof.xml. Pac tam tento adresar "Profilies" vubec nemam, nicmene soubor jsem nasel v adresari Windows. V souboru jsem upravil vyzvaneni, ale nic se nezmenilo tak jsem to upravil jeste v souboru Loud.def.prof.xml a totalne jsem to p...ral. Telefon lze nastavit pouze v tichem rezimu a pri zmene profilu se nastavuje stale tichy rezim. Nevite co s tim?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Chod do Menu/Nastavenia/Profily a v menu daj Obnovit vychodzie

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

A mimochodom, vibrovanie a zvonenie sucastne si nastavit ked prides roznako do Profilov, posunies na na profil, v ktorom to chces zmenit a v menu das upravit a typ zvonenia nastavis na Vybracie a vyzvananie popripade Vybracie a zvuk.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Diky, diky obnovit vychozi neslo, tak jsem provedl Master-Reset a te moznosti upravit jsem si vubec nevsiml, to nema chybu zase jste mi pomohli objevit Ameriku, super jsem nadsenej

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mohol si tam este nakopirovat povodne subory, ktore ti mohol hocikto poslat... No teraz ti to uz nepomoze. Pre buducnost...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám podobnej problém - často se mi stane, že se nemůžu po odpojení hands-free zbavit profilu Sluchátka s mikrofonem. Ať dělám co dělám, vždy tam tehle profil zůstane. co stím? poraďte...pls

Podobná témata

1. vyzvaneci profily
    Od petrmikes v sekci Touch Pro
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-06-2009, 14:24
  2. Vyzváněcí profily
    Od paja_11 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-04-2008, 21:16
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-12-2007, 11:23