Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: Zobrazení POI v iGO

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Dobrý den, nevíte, jde-li nějak editovat (přímo v programu nebo nějakým "trikem") vzdálenost, při které se během navigace budou zobrazovat vybrané POI? U kategorie "Moje POI" lze u vytvořených skupin POI nastavit parametr "viditelné od", a sice buď na 100 m, na 1 km nebo na 10 km. Toto bohužel u ostatních pevně daných kategorií v programu nastavit nejde. Domnívám se, že všechny implicitní POI v iGO mají nastavený práh zobrazení právě na 100 m, což je žalostně málo, protože např. benzinové pumpy se zobrazují až v momentě, kdy je míjím... Zkoumáním programu ani čtením manuálu jsem na nic nepřišel. Máte, prosím, nějaký tip? A.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Toto "nastavení" by mě zajímalo také.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

subor data.zip rozbalte
    adresar config a v nom su podla mna podstatne 2 subory:
    1. poi_types.csv je ciarkou oddeleny zoznam typov poi - vsimnite si, ze vacsina konci 3 az na par vyvolenych settlements - to je podla mna velmi dolezite cislo
    2. default.vis podla mna hovori o visibility jednotlivych objektov ... tam treba nieco zmenit ... ale nemam velmi cas do toho az tak vrtat ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

to KA45:
    KA45 napísal:diky neoo za typ na převod bodů POI z TT do IGO.Jde to,ale nejdou dát k nové složce ikony ,ale to nevadi.Ke každemu bodu poi je možné ikonu změnit ,ale celou skupinu naráz ne.Po při přidání POI bodů se iGO spoští hodně pomalu,ale maká dobře.Přidal jsem asi 300 bodů.

Čau. Nemohol by si ten súbor bodov hodiť niekde sem do diskusie, aby si to mohli nainštalovať aj ďalší? Teda ak to nie sú osobné POI. Vďaka

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Tak bohužel. Samotná změna posledního čísla nemá na viditelnost ikony žádný vliv. A ostatní čísla v tom CSV mají na starost zařazení dané POI kategorie do struktury: pořadí v nabídkách jednotlivých úrovní.

Edit: Bude to někde v default.vis, v sekci POI, která u mě začíná na řádku 358. Bohužel jsem přesně nepochopil strukturu jednotlivých řádků. Je ale jasné, že v blocích tam je měřítko a pod ním, co je v něm vidět a jak.

Změny se bohužel neprojevují tak, jak by člověk čekal, ale přesto jsem přišel na postup, jak například ikonu čerpacích stanic ukázat dřív než standardně.

V souboru najděte tento blok:

Kód:
    [Label0m-4300m]
    area = 0
    ;poi="Transportation.Airport","", "label_poi",9,"poi",-1,"poi2",-1
    poi="Transportation.Airport","", "label_poi",9,"poi2",-1,
    Doplňte za něj jeden řádek s čerpacími stanicemi. Celý blok bude vypadat takto:

Kód:
    [Label0m-4300m]
    area = 0
    poi="Services.Petrol_Station","", "label_poi",9,"poi2",-1,
    Když potom DATA.ZIP nahrajete zpět do iGo, ikony se ukážou v hrubším měřítku než dřív. Zatím jsem ale do kódu úplně nepronikl a nerozumím přesně, co dělá.

Prozkoumá to někdo hlouběji?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Ještě jsem se dostal do "vyššího levelu".

Celý blok, o kterém jsem psal výše, upravte takhle (interval vzdálenosti můžete měnit):

Kód:
    [Label0m-4km]
    area = 0,1,2,3
    poi="Services.Petrol_Station","", "label_poi",9,"poi2",-1,
    Navíc vymažte tento standardní blok:

Kód:
    [Label500m-3000m]
    area=0,1,2
    poi="Services.Petrol_Station", "", "label_poi", 9,"poi",-1,"poi2",-1
    Tyto změny se ale týkají pouze 2D zobrazení. Na 3D pohled nemají žádný vliv. Ale to už teď zkoumat nebudu, snad příště. Anebo to někdo zkuste taky.

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

nevite jak dak do programu nove poi..?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Mrkni sem...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

co tohle ? http://inetcom.hu/mick/igo/
    super novy programek pro editaci vlastnich poi v iGO. je to teprve beta verze ale uz to je na dobre ceste ;-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Super program. Daju sa v nom hromadne zmenit ikonky POI.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nevíte někdo, jestli se dají nějak dostat POI z iGO? Z TT to do iGO převést jde, ale zajímalo by mě, jestli to jde i naopak.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Nová verze iGO POI Exploreru 1.0.0.635 umi primo imprtovat POI z OV2 (TomTom) souboru. HURAAAA
    Kdo to nevi, tak tento uzitecny tool je primo od vyvojaru iGO.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

OT/ wow,som to hovoril,cakaju nas zlate casy :-D este osetrit zobrazenie POI iba na trase a TT papa :-D

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

osetrit zobrazenie POI iba na trase
    a lepší odhad příjezdu a lepší hlasové instrukce a TMC, ale jinak pomalu souhlasím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nuz,osobne povazujem Andrejku za omnoho lepsiu ako pana Miroslava a to nielen intonaciou odhady predp.casu prichodu sa zlepsili tusim po letnom upgrade a TMC ? Dobre vieme,ze to viac zalezi na dodavanych info,dokial sa do tohto systemu nepusti niekto globalne a celoeuropskym pokrytim,hmm ?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. zobrazeni "×" a "OK"
    Od kubisz v sekci HD mini
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-10-2010, 21:56
  2. Zobrazení sms ?
    Od Raad3k v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 20:23
  3. Reakcí: 30