Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Zobrazení POI v iGO

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dobry den.

Chystam se na delsi "okruznou" cestu po Evrope. Chtel bych projet tyhle staty: Cechy ( to neni problem ), Nemecko, Norsko,Dansko,Nizozemi,Belgii,Francii, Svicarsko a Rakousko...
    Nevite,kde a jak bych do iGo dostal POI v techle statech ( jde mi predevsim o ostavny parkoviste,kempy,hotely,motely,historicke pamatky ) pricemz by byli pojaty vic detailne,nez ty,co jsou tam defaultne. Velice vyhodne by to bylo bez jakehokoliv prepinani mezi ruznymi soubory.

Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nuž to potom len stiahnuť z nejakého servra vo formate pre iGO,pozriem ti to,nejaké mám s touto tématikou.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    Nuž to potom len stiahnuť z nejakého servra vo formate pre iGO,pozriem ti to,nejaké mám s touto tématikou.
    Byl bys moc hodnej. Dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak nejaké POI s tématikou campov mám,žiaľ sú umiestnené na území UK.Preto Ti navrhujem takýto postup.Na stránke www.poihandler.com sa zdarma zaregistruješ a odtiaľ si potom môžeš niektoré voľneprístupné POI stiahnuť aj vo formáte vhodné pre iGO.Sú to súbory vo formáte *.xml tieto len nakopíruješ do adresára POI na karte s iGO a po reštarte by sa ti tieto POI mali objaviť v skupine Moje POI .Je tam toho hodne,treba si vybrať čo ťa zaujíma,ale nezabúdať na to,že veľa POI spomaluje system.Vela zdaru.Okrem toho sú to POI zadávané užívateľmi,čiže ich informačná hodnota niekedy môže byť dosť nízka,ale lepšie ako drôtom do oka .A zabudol s5ahova5 treba vo form8te pre MioMap,tie ompatibiln0 pre iGO
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00195028_poi_mPqD.jpg 
Zobrazení: 40 
Velikost: 36.1 KB 
ID: 5941  
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mozete mi please pomoct s iGO POI Explorerom? Vsetko funguje ako ma, teda az na jednu vec. V iGO POI Explorer sa zobrazuje triedenie POI ako chcem ja, ale priamo v iGO uz POI roztrusene uplne chaoticky medzi vsetkymi foldrami (niektore foldre su prazdne a niektore obsahuju viacero kategorii). Da sa to nejako jednoducho opravit? Rucne sa mi to robit nechce, mam ich tam asi 50.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. zobrazeni "×" a "OK"
    Od kubisz v sekci HD mini
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-10-2010, 21:56
  2. Zobrazení sms ?
    Od Raad3k v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 20:23
  3. Reakcí: 30