Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 + dynavix

vlastoun_ce4you (0)|19.7.2006 12:09
zdravím naistaloval jsem dynavix ale zaboha to nemuzu rozchodit proste mi to nenajde jedinej satelit nic. zkousel jsem i ruzny nasteveni portu apod. ale nic porad vyhledava a nic. Pritom kdyz zapnu programek GPS locator kterej je normal naistalovaj v PDA tak mi behem par chvil vyhleda nekolik satelitu a urci polohu ale dynavix ani nepipne tak nevim co stim nemate nekdo nejaky univerzalni nastaveni?? Budu rad za kazdou radu
Pavlos_2004 (147)|19.7.2006 23:18
[QUOTE="vlastoun"]zdravím naistaloval jsem dynavix ale zaboha to nemuzu rozchodit proste mi to nenajde jedinej satelit nic. zkousel jsem i ruzny nasteveni portu apod. ale nic porad vyhledava a nic. Pritom kdyz zapnu programek GPS locator kterej je normal naistalovaj v PDA tak mi behem par chvil vyhleda nekolik satelitu a urci polohu ale dynavix ani nepipne tak nevim co stim nemate nekdo nejaky univerzalni nastaveni?? Budu rad za kazdou radu [/QUOTE]
V menu Nastavení/Nastavení GPS je dobré nechat Port GPS jako auto.
Pokud dioda bliká a DNVX se nechytne ( doporučuji vyzkoušet venku a počkat alespoň 3 minuty ) tak nastavit Port8 a opě vyzkoušet. Pokud ani to nepomůže, tak navštívit servis.
vlastoun_ce4you (0)|20.7.2006 12:43
tak uz jsem na to prisel musel jsem stahnout nejnovejsi verzi programu ta stara vubec nechtela komunikovat s GPSkem s novou 1.6 to funguje bez problemu:-)