Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Photo Contact Pro

RadimK_ce4you (223)|15.7.2006 19:26
Nezkouseli jste nekdo PhotoContact Pro od Pocketx? Celkem mi funguje dobre, ale nevim jak se skupinama (rodina, prace, apod.) - ono vlastne nevim, jak se s tim pracuje v "original" kontaktech v telefonu. Je mi nabizena kategorie jen Osobni a nic vic, novou nejde vytvorit. Bude potreba posnupat v registrech..?
vpx (529)|17.7.2006 09:15
taky mi to neslo, poradne se pohrabej v menu a nakonec se dostanes na vsechny kontakty. Chodi to super a ted je dokonce nejaka nova verze. Ja mam 3.0, zvolis si jedno z temat zobrazeni volajiciho, fotka pres cast, skoro cely nebo uplne pres cely displej, pres to jmeno volajiciho a cislo, nadhera...
RadimK_ce4you (223)|17.7.2006 14:31
Ja zkousim verzi 4.0Pro a zacina se me to libit. No a v helpu PhotoContactu jsem zjistil, ze nove kategorie (skupiny volajicich) se daji pridavat a editovat v Outlooku na PC a pak jiz neni problem filtrovat (rejectovat) nezadouci hovory :D . Zatim velka spokojenost!
vpx (529)|17.7.2006 15:15
nevite nekdo, jestli prijdu o udaje (fotografie volajicich), kdyz preinstaluju verzi 3.0 verzi 4.0 ?
Mashe (622)|17.7.2006 15:26
[QUOTE="VP"]nevite nekdo, jestli prijdu o udaje (fotografie volajicich), kdyz preinstaluju verzi 3.0 verzi 4.0 ?
[/QUOTE]

podle me neprijdes .. akorat si zapamatuj kde mas fotky (adresar s fotkama) .. ja pouzivam vlastni adresar a korat to stacilo vzdy nainstalovat

ale jedine na co sem kdy pouzival tenhle programek bylo to ze dokaze pripradit vyzvaneni skupinam .. nic jineho na to nemam a pojednom me to neba .. takze nainstaluju, priradim zvoneni a zrusim :))
will27 (131)|18.7.2006 12:06
O udaje neprijdes... a s temi skupinami je to tak,ze v zakladni obrazovce (title 2*3,list 4*1 ...ne detail) se pohybem joisticku doleva ci doprava,prepinaji skupiny... jinak volba skupiny je v editaci polozky..;)
DJakub (64)|18.7.2006 13:35
Nepoznate nejaky iny dobry program na foto ku kontaktom? Nepaci sa mi totiz, ze mi zobrazuje Meno a Priezvisko a nie nazov kontaktu, pod akym ho mam ulozeny... Trebars v kontaktoch mam pod meno Jano ulozene meno a priezvisko Jan Novak. Bezne mi pri hovore zobrazilo Jano, no Photo Contact mi zobrazuje Jan Novak.
matrad (267)|28.8.2006 21:32
Nemate nekdo taky problem s timto softem co se stability tyce?? Me napriklad staci, aby zavolal nekdo se skrytym ID na displeji se nic neukaze (pouze zvoni a jsou funkci tlacitka sluchatek) a pak aby fungoval korektne muim udelat softreset. Jsem po HR a lokalizaci ze zasady neinstaluju (fuj :D ) Docela bych ocenil par zkusenosti lidi co maji "podobne" cihly ;) dekuji zucastnenym. Mam verzi 4.01 PRO
salvator_ce4you (137)|29.8.2006 16:27
Trochu mimo mísu: hledal jsem na stránkách pocketx.net a nenašel nic o verzi 4. A rovněž hledám rozdíl mezi verzí PRO a "bez" PRO. Poradíte? Díky
matrad (267)|29.8.2006 19:21
ty rozdily jsou tam popsane. Hledej vic. ;)
Stheepan (194)|25.4.2007 23:57
- pouzivam Photo Contact PRO 5.0. na HP 6915 a nefunguje me uplne "koser", mam nasledujici problem:

- kdyz si nastavim vlastni zvuky pro SMS a provedu soft reset, automticky se me pak prenastavi tyto SMS tony na uplne stejne, jake mam nastaveny tony pro volani ????? :(
ob3l1x (86)|3.5.2007 18:12
je nejaky podobny program ako photo contacts pro ?
Honky (8)|4.8.2007 18:32
Netušíte jak donutit vybrace a vyzvánění dohromady?
michal.holasek (13)|30.3.2008 17:19
zdravim,

je mozne, ze by tento software zpusobil chybu pri synchronizaci dat s outlookem? Mam pocit, ze od doby, co jsem si v photo contacts priradil vyzvaneni a fotky, tak mi synchronizace hazi chybu 86000107.

Nevite nekdo co s tim?

diky

edit: ted jsem si vsiml, ze to je HTC Smartphone, ja mam HTC Universal, snad to ale nevadi.