Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC WIFI country code update

tomastomb (35)|12.7.2006 17:10
Prave jsem na fujitsu-siemens.com objevil Service Patch - Pocket LOOX N520 - Pocket LOOX N520. Nevite k cemu je to dobre? Bohuzel zadne blizsi info u toho napsano neni, pouze:

Title: SW patch for WIFI country code update
Date: 07.07.2006
Size: 0,01 MB
Version: 1.10
Manufacturer: Fujitsu Siemens Computers
Status: Released for Pocket LOOX N520

WIFI Country Code update
1. Copy the file "WIFICountryCodeUpdate.exe" to a SD card.
2. Insert SD card and execute the "WIFICountryCodeUpdate.exe" file.
3. After successful updateing the WIFI device it is neccesary to reset the Pocket LOOX.

Use in the following products: Pocket LOOX C550
Pocket LOOX N520
Pocket LOOX N560
DaMaSig (107)|12.7.2006 17:40
Tak to by mě taky zajímalo k čemu je tento patch stejně jako ten první co vyšel (SW patch for Navigon MN5 SD Card Error).
Docela mě štve že tam není popis v CZ, u tak velké společnosti by to snad neměl být problém :-(
Jose_Gonzalo (30)|18.7.2006 16:04
Countrycode se používá k restrikcím podobné je to s areacodem u DVD, u nás se volně nesmí používat pásmo 5GHz, v jiné zemi se dá 5 GHz použít, ale jak je to konkrétně s pásmy u FSC a jak to tam je nastavené nebo jestli lze měnit, to nevím... update bych viděl na nějakou úpravu tabulek kódů, buď další restrikce nebo uvolnění. Kdyžtak mě nekamenujte za to co jsem napsal :-).
Z francouzského webu- přeložené přes Altavistu Babel Fish:
This update makes it possible to increase to 13 the number of channels WLAN available on Spanish and French Pocket LOOX. It relates to only the models Pocket LOOX N520, Pocket LOOX N560 and Pocket LOOX C550 produced before July 2006. On the apparatuses produced after this date, the above-mentioned update is installed in factory. The date of production of your apparatus is indicated on your Pocket LOOX on the descriptive plate located under the accumulator.

I confirm, the installation does in less time than one should not to realize it and there is even a button to launch the software reset without being caught the head And after the reset, I have remakes a test by configuring my router on channel 4: and HO! MIRACLE, N560 sees it and connects itself to it quickly. A blow of WiFiFoFum later, I detecte a new Wifi network in my vicinity on channel 1. In short, large a thank you for information vincebdx I was however registered with the mailing list of FSC for the updates of N560 (inscription to the address http://www.fujitsu-siemens.fr/support/newsletter.html), but their program should hold account only

Vzhledem k tomu, že tento patch už obsahuje PDA vyrobené od tohoto měsíce, tak asi tak zlé to nebude. Ale já si raději počkám ;-)
Surgical (2364)|18.7.2006 18:04
5 GHz se smi pouzivat s dodrzenim prislusnych provoznich podminek volne, vice treba na www.freenet.cz, restrikce na b/g site jsou v kazde zemi jine (povolene kanaly jejich pocet, frekvencni rozsahy a presahy) a rozhodne se jedna o neco zcela jineho, nez country areas u DVD. Spise bych to prirovnal k ruznym nastavenim s ohledem na specifikace pevnych telefonnich linek v dobach slavy modemovych pripojeni...
DaMaSig (107)|19.7.2006 13:18
Otázka tedy zní updatovat či nikoliv ?
tomastomb (35)|19.7.2006 13:37
[QUOTE="damasig"]Otázka tedy zní updatovat či nikoliv ?[/QUOTE]

Ja jsem updatoval a zadne zmeny jsem si nevsiml. Asi bych tento update pouzil az v okamziku, kdy bych se nemohl nekam pripojit - pak bych mel tento update pripraveny v pda a pouzil ho.