Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

aData 4GB ??

maeko (53)|18.9.2006 20:12
[QUOTE="dkena"]Ahoj všichni,tak jsem zakoupil tuto karu A-Data 4Gb za 1650Kč a na mém Qteku S200 šlape jak hodinky.
Hezký den.[/QUOTE]

Kde si koupil 4GB za 1650?????
Ganja_ce4you (324)|18.9.2006 20:41
koukni na muj prispevek s linkem..tam ji namatkou maj za 1672,- .. a to je jen regionalni obchudek..takze jde sehnat jeste levneji...treba jyxo hleda nejlevnejsi zbozi atd..
Vlada165 (676)|20.9.2006 07:30
Chci se radeji ujistit, protoze tu byl odkaz z diskuse na fh system a ja jeste nasel levnejsi iSELECT, ale s trochu jinou nalepkou (chybi tam to 2+neco necitelneho).

Jsou to opravdu obe ty stejne (fungujici) karty a muzu tedy bez obav objednat z iSELECT do Yakuma DeltaX, nebo je do nej "bezpecnejsi" ten TRANSCEND, tedy pokud nema opravdu jen "jinou nalepku" ?
Dik...
libb (56)|29.9.2006 10:14
Píše se tu jen o tom, že čtečka kartu chce formátovat (pokud jsem něco nepřehlédnul). Já ale dostal k USB hubu jako bonus čtečku, která mou 4GB Transcend v pohodě četla, jenže jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že poškozuje soubory při přenosu! Prostě se tvářila jakoby nic, ale soubory byly nepatrně poškozené. A já se divil, že mně blbnou některé programy...
Čtečka skončila v koši - byla to nějaká Hama. Přitom na 2 GB žádné problémy. Nenapadlo mě, že když kartu v pohodě načte, že s ní budou takové problémy.
Pavel Stancík (66)|13.10.2006 15:45
Zdravim.Tak jsem šel také do karty A-Data 4GB .MDA II ji v pohodě přijalo -zatím šlape jak má.V žádném případě jsem ji neformátoval ,i když se o to notebook pokoušel.:)