Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Battery Status - Utilita na přetaktování OMAPu - přímo v Today

spike_ce4you (70)|16.2.2008 10:22
S poslední verzí (.203) mám problém, chybí mi v nastavení záložka mezi OMAP a Hovory.Není tam nějaké skryté nastvavení?
Ta záložka se jmenuje "CPU Scaler".
a viděl jsem to tady:
[CODE]http://myego.cz/item/htc-artemis-mda-compact-iii-upgrade-na-wm6/category/windows-mobile[/CODE]

To Permar: Ale aspoň vím, že to asi nebude problém mého pda nýbrž prográmku, když máš jiný typ...
permar (552)|16.2.2008 11:11
Taky mám tuto ulitku,taky tuto verzi ,a též bez CPU Scalar, ikdyž já to moc nepotřebuji,ale prostě tam není i když jsem ji viděl na jiných stránkách než uvádíš. Takže vlastně jsem ti moc nepomohl.:)) Ale aspoň víš ,že nejsi sám kdo to tam nemá.
hnipak (25)|16.2.2008 20:01
Hmm, zrovna vcera jsem nainstaloval 1.04.203beta4 a zalozku CpuScaler tam mam...

HTC Artemis, WM6
hudyss (219)|17.2.2008 09:21
[QUOTE="permar"]Taky mám tuto ulitku,taky tuto verzi ,a též bez CPU Scalar, ikdyž já to moc nepotřebuji,ale prostě tam není i když jsem ji viděl na jiných stránkách než uvádíš. Takže vlastně jsem ti moc nepomohl.:)) Ale aspoň víš ,že nejsi sám kdo to tam nemá.[/QUOTE]
no jestli to mas na Asusovi,tak tam zalozku pretaktovani mit nebudes,ptz nemas Omap.Ja ho ted mam nainstalovany na Kaiserovi a taky ho tam nemam,ale na na byvalem MDA CIII uplne v pohode.
spike_ce4you (70)|18.2.2008 08:29
Já to vyřešil použitím starší verze(odkaz tady z vlákna-202). Už se tedy dá vše nastavit a taky musím poděkovat za češtinu ... PhSnake díky.
Zároveň ale musím dodat, že ta verze dřív stažená fakt nešla, o chybě nevím, netuším,kde by se dala v instalaci vyrobit. Díky všem za reakce.
zdenpok (207)|18.4.2008 19:14
Čau, při dynamickém taktování mi herald neuvěřitelně píská, nevíte někdo, co s tím?
xhladi07 (525)|21.4.2008 08:40
Zajimava myslenka, ja myslel, ze to je HW chyba. Me totiz Vario taky piska. Vzdy, kdyz zapnu display, tak po par sekundak zacne (nekdy pomuze dotknout se dotykove vrstvy, jindy ne.) Myslel jsem, ze piska z duvodu nejake poruchy. Chtel jsem reklamovat.. Mas ozkouseno, ze to dela po pretaku pomoci BatteryStatusu?
jaguarik_ce4you (98)|23.4.2008 14:49
Pozdravujem. Poradí mi niekto ako získať free Battery Status? mám ver. 1.04.203 beta4 build 0270, kt. náhodne vypíše že nie je registrovaná a preruší tel. hovor. V About je zadaný Key a pod tým uvedené Unregistered copy.Ďakujem
Bucci_ce4you (217)|23.4.2008 15:17
battery status je free, doporučil bych přeinstalovat
zdenpok (207)|23.4.2008 18:51
[QUOTE="xhladi07"]Zajimava myslenka, ja myslel, ze to je HW chyba. Me totiz Vario taky piska. Vzdy, kdyz zapnu display, tak po par sekundak zacne (nekdy pomuze dotknout se dotykove vrstvy, jindy ne.) Myslel jsem, ze piska z duvodu nejake poruchy. Chtel jsem reklamovat.. Mas ozkouseno, ze to dela po pretaku pomoci BatteryStatusu?[/QUOTE]
určitě to dělá batterystatus, řešili jsme to ve vlákně Heralda, jednomu maníkovi to dělá taky, ale na nic jsme nepřišli. Tobě to pak nějak přestane? Já to nikdy nevydržím a to dynamický taktování vypínám a je po starostech.
spike_ce4you (70)|23.4.2008 20:23
Mně na Artemisu tohle dělá taky, akorát teda jen zmizí a neukazuje se formou pluginu. Hovor mi zatím nepřerušil.
xhladi07 (525)|24.4.2008 09:24
[QUOTE="zdenpok"][QUOTE="xhladi07"]Zajimava myslenka, ja myslel, ze to je HW chyba. Me totiz Vario taky piska. Vzdy, kdyz zapnu display, tak po par sekundak zacne (nekdy pomuze dotknout se dotykove vrstvy, jindy ne.) Myslel jsem, ze piska z duvodu nejake poruchy. Chtel jsem reklamovat.. Mas ozkouseno, ze to dela po pretaku pomoci BatteryStatusu?[/QUOTE]
určitě to dělá batterystatus, řešili jsme to ve vlákně Heralda, jednomu maníkovi to dělá taky, ale na nic jsme nepřišli. Tobě to pak nějak přestane? Já to nikdy nevydržím a to dynamický taktování vypínám a je po starostech.[/QUOTE]

NOJO!! Fakt! Kdyz jsem vypnul dynamicke pretaktovani, prestal piskat reprak! NEUVERITELNY!! :)) Dik za info, chtel jsem to kvuli tomu reklamovat. :) DIK!!
zdenpok (207)|25.4.2008 20:10
není zač, škoda, že jsme to nevyřešli, to dynamicky taktování by se hodilo!