Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: Mio c710 - Vase zkusenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Mate nekdo zkusenosti s timto zarizenim??
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

V soucasne dobe asi nejuniverzalnejsi "jednoucelova" navigace. Hlavnima vyhodama jsou:
    - moznost upgrade o mapy SR (100%), Madarsko (100%), všechny státy Jugoslavie a dalsi okolni staty jako Bulharsko, Rumunsko, Recko, Turecko...
    - primo zabudovany RDS-TMC prijimac na dopravni hlaseni
    - upozornovani na prekroceni max.rychlosti
    - upozornovani na policejni radary
    - funkce Hands Free pres BlueTooth a spojeni pres BlueTooth

Jinak je to celkem pekne a hezky male a do ruky.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Kocir
    V soucasne dobe asi nejuniverzalnejsi "jednoucelova" navigace. Hlavnima vyhodama jsou:
    - moznost upgrade o mapy SR (100%), Madarsko (100%), všechny státy Jugoslavie a dalsi okolni staty jako Bulharsko, Rumunsko, Recko, Turecko...

S tímto mohu jen souhlasit, jen k upgradu map přidávám, že je placený.

Já mám však trochu horší zkušenost: Moje C710 ukazuje úplně jiné aktuální souřadnice, než jsou ty správné. Navigace podle názvů ulic přitom funguje dobře i s tím, že jsem skutečně na té příslušné ulici. Jen nemůžu zadat údaje v souřadnicích, protože jsem v tu chvíli odkázán o cca 40 km dále na severovýchod. Nevím, co s tím mám dělat. Pokud máte někdo nějaký nápad jsem jedno velké oko. Měkký a tvrdý reset nepomáhají.
    Děkuji za případné návrhy

Tak už jsem chytřejší a zde je výsledek pomoci od dobrých lidí:
    Existují 3 způsoby vyjádření součadnic:
    1) Degrees, Minutes, Seconds
    2) Degrees, Decimal Minutes
    3) Decimal Degrees
    MIO C710 používá vyjádření v Decimal Degrees, které po přepočtu na Degrees, Minutes, Seconds odpovídají údajům uváděných v mapách např.na m**y.cz. Pro výpočet pomůže určitě toto (doufám, že admin promine) http://maps2.nris.state.mt.us/topofinder1/LatLong.asp .

C710 tedy podle mě nemá chybu a vřele doporučuji každému, kdo hledá GPS navigaci s dobrou grafikou, dostatečným displejem (7,3x5,5mm) a srozumitelným ovládáním. Navíc je dostatečně malý, aby nepřekážel v kapse při cestách po lesních cestách. Velmi mile mě překvapil v hustém lese, kde se bez potíží orientoval a i lesní cesta byla v mapě zakreslena. Zato patří zase mé uznání kartografům.

Martin

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Strašný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ten chlap v té navigaci mluví jako idiot,jak jsem kdy mohl říkat nějaké výhrady k té ženě u Dynavixu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Kocir

je možné tam dát i mapu irska,slovenska a ty nove mapy chorvatska atd. (proste igo 2006 evropa)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

V súvislosti s kompatibilitou máp z iGO v tomto zariadení by ma zaujímalo aký vlastne program je v ňom použitý na navigáciu?Nejaký klon iGO?Interesuje ma to kvôli opačnému postupuoužitie napr. POI z MIO v iGO ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Obrandovane iGO a asi nic vic a nic min...

Prekvapujici je to TMC/RDS, jestlize to ma Mio, ma to i normalni iGO 2006?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

to beecher:keby si mal pravdu,tak to je dobry prislub do buducnosti
    a TMC? to vari zaleží na HW=prijímač a SW=iGO,či to dokáže spracovať,privátne si myslím,že sa dočkáme ešte pár príjemných prekvapení v súvislost s iGO.Ináč pár testov o tomto MIO je aj tu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    to beecher:keby si mal pravdu,tak to je dobry prislub do buducnosti
    a TMC? to vari zaleží na HW=prijímač a SW=iGO,či to dokáže spracovať,privátne si myslím,že sa dočkáme ešte pár príjemných prekvapení v súvislost s iGO.Ináč pár testov o tomto MIO je aj tu

je to i-go jen mam trosku jiny design (ikonky), ale pan Kocir ma urcite lepsi info

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

:-) Diky za poklonu, ale nejsem vsevedouci. Pravdou je, ze MioMap pro C710 a C510 jsou tvoreny na zakazku pro firmu Mio. Tentokrat to byla skupina programatoru co delali i na iGO. Proto je mozne pouzivat mapy z iGO a to vcetne Summer Ugrade z webu, ktery je zdarma pro legalni majitele sd karty iGO. Kompatibilni jsou i formaty pro skiny map a hlasove navigace. Naopak C710 ma TMC a prci s radary (vcetne sw na CD pro aktualizace) coz v iGO neni. Takze to neni tak, ze to je iGO premenovane na MioMap.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Díky a nebolo by možné sem umiestniť pár obrázkov z prostredia programu a nejaký odkaz na ich web.Čiže to robili chlapci z Pdamill ?

edit: taaak domovská stránka je tu

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Nerad Vám kazím radost, ale od firmy eNav s.r.o. distributora iGO map mi přišla následující odpoveď na otázku, zdali je možné jejich mapy rozšířit o letní bonus do Mio C710, případně dokoupit jen iGO Eastern Europe 2006:

"nas produkt iGO ve verzi jak je dodavan nepodporuje Vas prijstroj,
    jedna se o upravenou verzi, kterou zatim nemame k dispozici a
    pravdepodobne ji ani nebudeme distribuovat, bude to asi primo firma
    Mio. Zkuste se tedy obratit na vaseho prodejce ci primo zastupce Mio
    pro CR. Pokud byste si kupoval iGO, tak nelze krizem prechazet mezi
    jednotlivymi verzemi, tzn. ze z iGO Ceska republika nemuzete za
    doplatek prejit napr. na iGO Eastern Europe, je opet nutne zakoupit
    plnou verzi."

Nepochopil jsem z toho, zdali přeinstalací nově zakoupených map od iGO by to Vše na C710 již fungovalo a mohly by se dokupovat další iGO mapy.
    Nemáte někdo již prakticku zkušenost z takového pokusu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Pokud si koupite iGO na SD karte bud verzi vychodni nebo plna Evropa, tak po zastrceni sd karty do C710 se objevi nove staty. Na tuto SD kartu funguje i Summer Upgrade.
    Toto je odzkouseno na kartach distribuovanych pres ELKO (je to jen velkoobchod) ale je mozne je dostat i u retail prodejcu co spolupracuji s Elkem.
    Osobne mam odzkouseno.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Děkuji za zprávu pane Kočíř. Na ELKU jsem našel povědomé jméno , seznam dlužníků - předpokládám, že jim Elko již nedodává, tak jdu hledat kdo to dále nabízí za slušnou cenu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ahoj, potřebuji se dostat na HDD, přístroje MIO C710. Mělo by to snad jít přes ActiveSync, ale já s tím nějak bojuji a nejde mi to. Jak rozchodím průzkumníka ve windows, tak aby viděl co je umístěno na hdd a dalo se to editovat???? Díky všem...

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC S740 vase oblibene programky
    Od xpeldax v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-11-2009, 16:46
  2. IGO 8.3 na MIO C710 - Nabídka Start
    Od base.jan v sekci iGO
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-01-2009, 11:49
  3. Mio C710 RDS-TMC