Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc, nejde mi odstranit PowerCheck

fidelius (2)|1.7.2006 09:04
Zdravím, mám problém s jednou aplikací, nainstaloval jsem si Power Check na PDA (Loox 410) , zobrazuje stav paměti, a tak dál na obrazovce Dnes.
Chtěl jsem ji odinstalovat protoze je o nicem docela ale hlasi me to nasledujici :

"Odinstalování neůspěšné. Program nebyl odstraněn protože soubory se používají nebo pouze read-only. Spusťte Start/Settings/System tab/Memory/Running Programs/Stop all a zkuste znovu.

Ale i přesto když ukončím všechny programy tak to nejde.

Jo a ukazuje mi to soubor \windows\powercheck.dll

Ten ale přitom nikde není, poraďte mi co s tím.

Dík moc předem za odpověď. Fidel
Surgical (2364)|1.7.2006 10:26
Evidentne se spousti hned po spusteni na pozadi...najdi a odstran *.lnk z \Windows\StartUp a softresetni, pak uz by to melo jit bez problemu.
dort (1212)|1.7.2006 11:45
no, přeci jen uninstal na PocketPC není tak dokonalý, takže bych si tipnul na smazání nějakých souboru - viz. ona knihovna - a zbytek ne :-(

takže buď zkusit naistalovat program znovu a pak ho vypnout v záložce Memory,zároveň se podívat jak je uvedeno výše zda se nespouští se startem systému na pozadí, a pak ho klidně odinstalovat a pokud to nepůjde, tak smazat ručně, bohužel zůstane po něm nějaký balast v registrech, ale s tím si poradí třeba Pocket Mechanic ;)
fidelius (2)|1.7.2006 12:21
CAu děkuji za rady ale stale se mi nepovedlo program odstranit.

1. nejprve jsem juknul do windows/startup tam neni zastupce, je jen knihovna primo ve winows powercheck.dll ale ta nejde odstranit.

2. pokusil jsem se ukoncit vsechny programy a odinstalovat nejde, ani smazat.

3. pokusil jsem se dat reinstalaci ale skoncilo to na te knihovne opet.

4. tak stahuju trial toho Pocket Mechanic ale je placenej, skoda, proc tu nemuze bejt vic programu zadarmo.

5. Co dal nechce se mi delat hard reset a instalovat vse znovu.

Prosim nenapada Vas neco

Jinak tem Pocket Mechanic je vysostnej, kdyby nebyl tak drahej koupil bych si ho. Ach jo. Proc nestoji treba 200.

Nebo me napada zazalohovat si system na flash a restnout hard a pak to nejak obnovit ale to tam ten powercheck bude znova asi.
Surgical (2364)|1.7.2006 13:43
Jeste existuje moznost spustit v takzvanem safe mode s minimem ovladacu a pokusit se odstranit v tomto rezimu
dort (1212)|1.7.2006 15:19
ad 1) odstraňuješ ji v File Exploreru, nebo v Total Comanderu?

ad 2) BTW co se podívat do jejich Properties - nejlépe v Total Comanderu zda nemá příznak jen pro čtení? a pak ho změnit

IntEx_ce4you (130)|1.7.2006 20:50
V podstate jsou dve jednoducha reseni. Prvni je prejmenovat tu knihovku na jiny nazev a po restartu ji nromalne vymazat. Pokud pises, ze je soucasti take Today-screen plug-in, tak se musi plug-in nejprve deaktivoat - tim se ona knihovna uvolni a pujde vymazat.