Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PPC + 2 SIM

Krevety_tvf (143)|21.6.2006 12:07
Zdravim, neznate nejaky produkt, nebo moznost jak do MDA Vario dostat dve simky, nejlepe softwarove prepinatelne ?
Slysel jsem neco o klonovani, ale nerozumim tomu jak to funguje :?
vlhana (39)|21.6.2006 12:50
Zdravím,já mám toto už rok a je to super. :

http://www.stumobil.cz/zarizenihtml/2in1sim.php

Přepínáš vypnutím a zapnutím rádia, nebo mají tu na to takový prográmek:

http://www.wivmobile.com/products/SSS.shtml

Vláďa
Krevety_tvf (143)|21.6.2006 12:57
jj diky, vypada to dobre ale problem je v tom ze bych tu kartu chtel obcas pozit v OPTION EDGE a ta operace vypada popravde drasticky :) to klonovani by bylo mozna lepsi ne?
vlhana (39)|21.6.2006 13:10
S klonováním je problém u novějších karet a taské jakého máš operátora. Nejdříve si to zjisti. Já mám 2x Vodafone a to je vořech.
Součástí balení je i redukce pro vložení do původní velikosti. Neboj.
Krevety_tvf (143)|21.6.2006 13:15
no k tomu klonovani sem nevygooglil nic rozumneho v ostrave, jinak bych chtel na voice vodafone a data t-mobile, myslim ze by to nemusel byt problem, kontakty ma clovek v pda, sms se ukladaji taky tam...
beecher (9270)|21.6.2006 13:25
Hlavne, klonovani SIM karet je o vytvoreni presne kopie jedne SIM karty na druhou sakumprdum... ;)
Krevety_tvf (143)|21.6.2006 13:36
to je mi jasne, predpokladam, ze pak jsou obe funkcni, samozrejme nefunguji najednou . Bohuzel sem zatim nasel jen jednoho prodejce co toto provadi v Ostrave.
Jirkac_ (269)|21.6.2006 13:41
Tak tohle presne hledam - to by se mi perfektne hodilo do meho Universala na dve simky. Muzes mi pls trosku rozepsat jak slozity je vystrizeni tech cipu se simky a pripadna priprava. Jde vazne ve WM prepinat jen vypnutim a zapnutim radiove casti (ne ze by mi nevyhovovalo vyp/zap zarizeni), ale tohle zni preci jen lip. Akorat z toho orezavani simky bych mel strach
beecher (9270)|21.6.2006 13:43
Krevety: A jaky ma vyznam mit dve totozne SIMky v jednom zarizeni? :O
Nejak si totiz vas prvni prispevek odporuje...

BTW Na klonovani je potreba specialnich pristroju, takze to nedelaji jen tak nekde... Se zeptejte operatora... ;)
Krevety_tvf (143)|21.6.2006 14:22
nene ja chci mit v mda jednu datovou od T-mobile, na kterou bych prepnul, pokud bych chtel na internet a druhou hlasovou od Vodafounu. Ne obe naraz, ale abych to mohl jednoduse softwarove prepnout.

a zaroven mit moznost nejlepe bez vytahovani si tu datovou dat do PCMCIA karty v notebooku.
beecher (9270)|21.6.2006 14:28
Aha... No tak to chce tu TM kartu naklonovat (asi to bude chtit trochu cestovat, kdyz to v OVe nedelaj) a pak pouzit zobrazenou redukci...
RedTop (30)|21.6.2006 14:43
Naklonovat se da i vice karet do 1, ktere se daji prepinat pres na nich obsazenou aplikaci, nebot se vyuzivaji karty s mnohem vetsi pameti, nez je standard. Naklonovat vetsinu novejsich karet je celkem problem-Vodafone, Eurotel Smart i T-Mobile Universal. Vyuzivaji totiz mnohem silnejsi zasifrovani identifikacniho kodu, nez starsi typy. Vice info tady a tady.
beecher (9270)|21.6.2006 15:10
Je to mozny, SIMkartu mam pouze na to, aby ten mobilni telefon vubec k necemu byl a ja se mohl pripojit pres UMTS na Inet... ;)