Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: MP3 prehravac vs tomtom

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Zdravim,
    mam maly problem kdyz zapnu vestaveny m player na 8310 a k tomu tomtoma aby navigoval bez zvuku aby se nehadali. tak se po prehrani bezici mp3 nepusti dalsi nebo je pauza v radu MINUT. staci zobrazit homeScreen a pusti se dalsi mp3 ale potom zas nic.. docela neprijemne :-(
    Vite jak tento problem vyresit? nebo vite o nejakem ZADARMO alternativnim mp3 prehravaci?

dik za rady
    tom
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Uz jsem tu nekde psal, ze mi zase WMP (+TomTom) po 10 min. zkrachoval. Vyresil to TCPMP http://tcpmp.corecodec.org/ a od te doby bez problemu. Umi asociovat m3u coz je pro me hodne dulezite. Akorat by nebylo spatne, aby u kazdeho sla nastavi zvlast hlasitost. Ale to nepujde, protoze vsechny vystupy jdou na WaveOut.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

hlasitost mp3 si muzes upravit ve stolnim kompu (já používám adobe audition, ale de to i převíst do wav a normálka v záznamu zvuku)
    TCPMP zde
    snad to pude..

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Johnnnnnnnnnny
    hlasitost mp3 si muzes upravit ve stolnim kompu (já používám adobe audition, ale de to i převíst do wav a normálka v záznamu zvuku)
    TCPMP zde
    snad to pude..
    Prece nebudu delat ze sinusovky obdelnik (sample).
    Hodilo by se mi, aby mp3 hrali hlasiteji nez hlas z navigace, ale to by na tech WM5 muselo bezet neco jako DirectX, aby se kazda aplikace dala ovladat zvlast.

Podobná témata

1. prehravac videa
    Od lumeer v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 17-07-2008, 20:53
  2. prehravac tcpmp
    Od frcko73_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 11:02
  3. Prehravac avi...
    Od xaries v sekci Zbývající SMP