Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dárečky od TM k Variu

flashman (1366)|17.6.2006 07:59
tak kámoš navštívil TM a okukoval tam MDA Vario, ale jenco mu přinesly krabici s vysněným strojem, tak mu bylo divné, že jsou tam krabice hned dvě. TM totiž teď k Variu přibaluje Bluetooth Headset a držák do auta :D
Mem__ce4you (485)|17.6.2006 08:15
A přibaluje je myslím už od února nebo kdy jsem ho kupoval já, navíc i tady v diskuzi to bylo párkrát zmíněno (např. v souvislosti s tím, že ta přísavka na husím brku držáku je fakt na h...o, osobně mi spadla po 10 minutách na dálnici, takže používám držák připevněný k ventilaci - packy byly naštěstí taky součástí balení ;))
Dawe_ce4you (83)|17.6.2006 08:50
[QUOTE="Mem_"]osobně mi spadla po 10 minutách na dálnici, [/QUOTE]

Kdybys tu gumu předtím, než ji přicucneš k oknu navlhčil, tak by ti nespadl...me osobně drží už přes měsíc na jednom místě a to jézdím káždý po kvalitních českých silnicích :D
Ludek Richter (67)|17.6.2006 09:53
Souhlas, taky jsme vlhčil.:D A drží jak ďas!:evil:

Jen ten bluetooth je na prd. Kvalita zvuku strašná, ten vehement za ucho, který se k tomu sluchátku připevňuje, se mi už 6x ulomil (v T-Mobilu ho rozdávají na počkání) a bez něj v uchu nedží. Ta věc je zadarmo drahá. Do měsíce jsem kupoval jiné bluetooth.
flashman (1366)|17.6.2006 09:55
a co to BT? Je kvalitní?
osch (1330)|17.6.2006 11:20
to Johnnnnnnnnnny:[QUOTE="Ludek Richter"]...Jen ten bluetooth je na prd. Kvalita zvuku strašná, ten vehement za ucho, který se k tomu sluchátku připevňuje, se mi už 6x ulomil (v T-Mobilu ho rozdávají na počkání) a bez něj v uchu nedží. Ta věc je zadarmo drahá. Do měsíce jsem kupoval jiné bluetooth.[/QUOTE]
phaeton_esc (261)|17.6.2006 11:51
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]a co to BT? Je kvalitní?[/QUOTE]
neni, sumi, chrasti...navic ta vydrz je vic nez divna. vypnuty se mi proste silene rychle vybije :? (ale lepsi nez dratem do oka)
stoupa88 (97)|17.6.2006 12:03
mam podobne zkusenosti....... 1)drzak na skle nedrzi....alespon na ty ventilaci drzi a to mi staci 2)BT jsem testoval asi den a zvuk do ucha mi stacil, akorat si lidi stezovali, ze me slysej potichu. Ten drzak za ucho jsem vubec nepotreboval a BT mi z ucha nevypadlo ani jednou. Sam mam jine BT tak jsem ho dal kamosovi a ten rikal, ze je celkem OK.....ale pokud ho nepouziva tak se stejne nejak rychle vybije i za vypnuteho stavu..... jak ale uz nekdo psal lepsi nez dratem do oka :-)
X_ce4you (20)|17.6.2006 13:17
A je to i ktý twist sadě, která je v tmo eshopě znatelně levnější. A také by mě zajímalo jestli je to mda v twistsadě blokované.
phaeton_esc (261)|17.6.2006 13:25
jo, v sade je blokovany, odblok vyjde na 2000 (oficial) nebo doma zadara :)
X_ce4you (20)|17.6.2006 13:30
Jo a když do toho doma budu hrabat a házet tam qtekovský firmwary, tak to je asi v rozporu s reklamačním řádem, že? Popř. jde znova zablokovat, aby šel reklamovat?
phaeton_esc (261)|17.6.2006 13:55
jo, je to v rozporu. a jo, myslim ze jde. myslim proto, ze jsem to jeste nedelal :)
ale zkus se tu mrknout, myslim ze na foru se to resilo :)
stoupa88 (97)|18.6.2006 15:21
[QUOTE="X"]A je to i ktý twist sadě, která je v tmo eshopě znatelně levnější. A také by mě zajímalo jestli je to mda v twistsadě blokované.[/QUOTE]

Tou blokaci, bych si nebyl moc jistej..... dost pochybuju, ze by zablokovali jen twist sady... Nicmene to jde odblokovat jednoduse :-)
phaeton_esc (261)|18.6.2006 17:59
ver mi, mam pravdu
[QUOTE]Vážený pane Boku, zasíláme Vám odpověď na e-mailovou zprávu ze dne 2. května 2006. Podle dostupných informací MDA Vario prodáváme odblokovaný. Je vhodné se o této skutečnosti ujistit přímo na naší prodejně. Mobilní telefony prodávané ve Twist sadách jsou zabezpečeny funkcí SIM Lock. Odblokování je zpoplatněno částkou 2 000 Kč. Žádost přijímáme v písemné formě. V příloze naleznete příslušný formulář. V případě potřeby nás kdykoliv kontaktujte. S pozdravem a přáním příjemného dne Zuzana Žáková Zákaznické centrum T-Mobile[/QUOTE]