Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: N520 nebo 560

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Mám taky n560 cca měsíc a jsem spokojen. Nosím jednu krabičku a mám v ní vše co potřebuji. A hlavně VGA je VGA. Ať se rozhodněš jakkoliv, tak z VGA rozhodně neslevuj!!! Pak bys toho litoval.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

beecher: ale joo, ale ja nechtel dokupovat jeste externi GPS, takze jsem to moc neresil Jedno je ale jiste, pokud si to clovek od nekoho nezjisti tak ho ten konfigurator hodne musi mact, protoze info prislusenstvi je az po rozkliknuti detailu. To uz je ale problem Dellu. Kazdopadne jsem spokojenej s N560...a o tom to je

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

zdám se být přesvědčen, akorát jsem potřeboval někoho, kdo mi pomůže si omluvit ten hroznej balík prachů :-))))))

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

...to bud v klidu..taky me to poradne financne vyšťavilo Ale jelikoz je to moje prvni PDA, tak jsem chtel poradnej stroj a tech penez za to fakt nelituju :yes:
    Jen jeste musis pocitat s tim ze GPS sw te taky bude neco stat...pokud ovsem...vis co a jak Ja mam IGO Europe 2006, doporucuju

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Marian Veselý
    Mám taky n560 cca měsíc a jsem spokojen. Nosím jednu krabičku a mám v ní vše co potřebuji. A hlavně VGA je VGA. Ať se rozhodněš jakkoliv, tak z VGA rozhodně neslevuj!!! Pak bys toho litoval.
    Já už N560 (s navi setem) přes měsíc marně sháním. Máte nějaký tip, ve kterém obchodě (nebo lépe ve velkoobchodě) se dá pořídit?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

V sunnysoftu mi rikali ze jim maji dojit 20.6.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Rozhodne N560 - BT (bez toho bych nebyl asi schopen fungovat), rychlejsi procesor, VGA display... a jako bonus synchronizační kolíbka ...Myslím,že navíc je 20kanálová GPS (oproti 12ti kanálové u N520-ale to si nejsem 100% jist).Každopádně pro vystřídání několika PDA a přechodu přes N520 na N560 mohu doporučit N560 jako super řešení.
    Karel

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od ka_so
    Rozhodne N560 - BT (bez toho bych nebyl asi schopen fungovat), rychlejsi procesor, VGA display... a jako bonus synchronizační kolíbka ...Myslím,že navíc je 20kanálová GPS (oproti 12ti kanálové u N520-ale to si nejsem 100% jist).Každopádně pro vystřídání několika PDA a přechodu přes N520 na N560 mohu doporučit N560 jako super řešení.
    Karel
    Pozn. - GPS N520 ma taky 20 kanalu. Myslim ze v GPS casti se N520 a N560 nelisi.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já jsem si pořídil N560 hlavně kvůli navigaci a VGA. Ale poté , co jsem viděl u kolegy N520, tak jsem podle mne vyhodil zbytečně 4 tis. Kč navíc. Je fakt, že rozdíl v displeji je velký, ale pro můj záměr by byl naprosto dostatečný. A bluetooth navíc je mi prakticky k ničemu. Použil jsem ho asi jen jednou pro přenos obrázku z fonu, ale toť vše. Nehledě k tomu, že přenos dat je šíleně pomalý. Pokud bych se znovu rozhodoval, šel bych do té 520.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak jsem dilema rozsekl a N560 + 2GB SD putuje do mych pracek....takze o me jeste uslysite :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

vyborne....vitej v klubu

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Xperia X1 nebo Touch PRO2 nebo iPhone 3GS ?
    Od pavel1tu_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-09-2009, 18:10
  2. Loox n520 v němčině, jak do něj dostat ENG nebo CZ rom?
    Od Fr33dom_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-01-2008, 21:26
  3. Qtek S200 nebo HP 6915 nebo snad jine....
    Od Frantisek1_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-07-2006, 21:06