Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketBreeze a Pocket Informant

Gurun_ce4you (72)|10.6.2006 07:17
Prosím o radu

Po nainstalování PB 5.1 jsem si nainstaloval i PI Pro Rev5 2005. Celkem mě překvapilo:
- úkoly a kontakty se překopírovaly, ale
- nikde jsem nepoznal změnu, když v PB nastavím ve Správce informací-Zvolený PIM software-Pocket Informant

V čem je ta obrovská výhoda ( tedy práce s PI je opravdu perfektní ), ale myslel jsem si že se nějakým způsobem zdokonalí, sloučí s Pocket Breeze.

Jak případně dostanu PI na Dnes (Today), PI se tam neobjeví jako možnost zatržení a následné zobrazení ??

Díky
Zdenek Malinsky (9781)|10.6.2006 08:04
Tady trošku mícháš "hrušky a jablka". Pocket Breeze je today plugin a Pocket Informant PIM aplikace. Obě jsou velmi variabilní a tak je potřeba si přečíst návody a delší chvilku si s tím pohrát, aby si je člověk přizpůsobil k obrazu svému.
Pokud nevyhovuje Pocket Breeze, můžeš vyzkoušet PIToday - je k němu zde diskuze.

Že jsi nikde nepoznal změnu, když v PB nastavíš ve Správce informací-Zvolený PIM software-Pocket Informant? Změna je v tom, že se PI nastaví jako defaultní PIM aplikace, takže když na softkey kalendář klikneš, otevřese PI a nikoli defaltní kalendář.

Osobně si myslím, že 90% lidí využívá PI tak z 10% jeho možností a většině by postačil defaultní kalendář a kontakty ve spojení s PB.

Pocket Informant, stejně jako jeho jediný konkurent Agenda Fusion jsou zbytečně velké a komplikované aplikace, ale mezi nimi a defaultní PIM aplikací (v každém PDA) je obrovská díra. Ostatní aplikace třetích stran jsou ve většině případů ještě méně povedené, než to, co nám dodává Microsoft.
Gurun_ce4you (72)|10.6.2006 08:23
Dík za rozsáhlou odpověď

mám právě problém s tím, že když ťapnu na kalendář, kontakty v PB tak se otevřou ty z PB

budu experimentovat, možná je chyba v tom, že PB mám nainstalován standartně do PDA a PI jsem nechal instalovat do ROM paměti. A proto se možná ty dvě aplikace nevidí a nespolupracují

díík
beecher (9270)|12.6.2006 12:37
PB nema kontakty, krome teda ContactBreeze pluginu... Tzn. PB pouze zobrazuje informace vytazene z PIM databazi v PDA na Today obrazovce s tim, ze jde nastavit v cem se dana udalost nebo kontakt otevre...

Osobne bych si zkontroloval, jestli je PI nastaveny jako defaultni PIM aplikace...

Pro priste, pomahaji taky screenshoty, co a jak delam...