Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sky Force Reloaded

Jirkac_ (269)|9.6.2006 19:37
novy dil skvele akni strilecky Sky Force je na svete a nese podtitul Reloaded...

Bohuzel zatim neni k dispozici demoverze :-( a plna verze stoji na ClickGameru 10$...

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Oficialni stranky

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
CommanderZ (1798)|12.6.2006 21:21
Jee, nova SF :))

Jenom mi prijde, ze to vypada uplne stejne jako prvni dil :?
Thomas. (102)|12.6.2006 21:23
Tak uz ji hraju a je to hodne podobny 1. dilu.
Jirkac_ (269)|12.6.2006 21:38
jj je to super hra, ale ta obtiznost je vazne docela tezka (jeste sem do prvniho prispevku prihodil link na recenze SF:R)

Jinak v Idreams uz chystaji SkyForce 2, ktera bude mit plnou podporu pro VGA displeje (konecne yuhuu)...
Johny_G (384)|13.6.2006 18:13
Postuju svůj dojem, který jsem napsal na Symbian Foru. Stává se to jenom mně?
[QUOTE]Ale nějak to vydání uspěchali. Z nepochopitelných důvodů se to škube. Ale ne jako když máte pomalý procesor. Tak nějak jinak icon_smile.gif. Jde to plynule, ale vždycky se to na chvíli párkrát jakoby zadrhne a zas to chviličku jede. Škube se to při frekvencích 208-540MHz naprosto stejně. Vypadá to na chybu v kódu. Je to tím prakticky nehratelné.[/QUOTE]
beecher (9270)|13.6.2006 19:17
Do pr...e. Muze prosim ten clovicek, co tady neco stejne dvakrat postnul po Johny_G, aby to sem vlozil jeste jednou? Dekuji. System failure.
Thomas. (102)|13.6.2006 20:27
[QUOTE="Johny_G"]Postuju svůj dojem, který jsem napsal na Symbian Foru. Stává se to jenom mně?
[QUOTE]Ale nějak to vydání uspěchali. Z nepochopitelných důvodů se to škube. Ale ne jako když máte pomalý procesor. Tak nějak jinak icon_smile.gif. Jde to plynule, ale vždycky se to na chvíli párkrát jakoby zadrhne a zas to chviličku jede. Škube se to při frekvencích 208-540MHz naprosto stejně. Vypadá to na chybu v kódu. Je to tím prakticky nehratelné.[/QUOTE][/QUOTE]
Me to jede v pohode :D
phaeton_esc (261)|13.6.2006 22:18
[QUOTE="Johny_G"]Postuju svůj dojem, který jsem napsal na Symbian Foru. Stává se to jenom mně?
[QUOTE]Ale nějak to vydání uspěchali. Z nepochopitelných důvodů se to škube. Ale ne jako když máte pomalý procesor. Tak nějak jinak icon_smile.gif. Jde to plynule, ale vždycky se to na chvíli párkrát jakoby zadrhne a zas to chviličku jede. Škube se to při frekvencích 208-540MHz naprosto stejně. Vypadá to na chybu v kódu. Je to tím prakticky nehratelné.[/QUOTE][/QUOTE]
jak uz jsem ti psal na nejmenovanem w foru - ano, dela mi to taky
lukash (24)|28.7.2006 18:56
Chtel bych se zeptat na minimalni pozadavky teto hry, myslite ze ji rozbehnu na Variu?
Thomas. (102)|28.7.2006 19:43
To rozbehnes snad vsude ;)
Jirkac_ (269)|8.8.2006 15:08
jj, SFR chodi na variu zcela bez problemu. Trochu me stve, ze hra neni optimalizovana pro VGA displeje, na kterych (qtek9000) beha o neco lineji. Mel sem moznost videt hrani SFR na Compactu II a tam to litalo mnohem svizneji...
platon (27)|10.8.2006 10:43
na jedno kopytu,,po tyzdni musi tato hra prestat bavit kazdeho,,inak ide uplne v pohode bez chyb