Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Něco jiného, než Outlook?

Dancer (39)|7.6.2006 08:56
Zdravím!
Jako nováček v oblasti PDA mám dotaz: Je možno používat na PC ve spojitosti s platformou WinCE/Mobile i jiný program, než Outlook? Já si myslím že snad ano (např. při použití iCard, vCard), ale chtěl bych slyšet názory ostatních.

Ptám se proto, že Outlook na svém počítači nemám a ani se mi tam nechce instalovat. Pokud samozřejmě nebude zbytí, tak to udělám, ale zatím jsem k tomu neměl důvod...

Díky za rady, tipy a nápady. Pokud jsem přehlídnul téma, kde se tohle probíralo, tak se omlouvám.
aaischa (660)|7.6.2006 10:25
mno bez dalsiho softiku to nejde.... ale outlook 2003 je fakt pohodovej thunderbird nebo opera na to podle me nemaj
Zdenek Malinsky (9781)|7.6.2006 11:06
Nevím o co konkrétně se jedná, zda jen o poštu nebo i o PIM. Jinak MS Outlook je ke každému PDA zdarma, tak snad není co řešit. Outlook je také jediná možnost při synchronizaci s exchange serverem.
Pokud je tvá nenávist k MS taková, že nemůžeš snést Outlook na PC, tak je tu někde v diskuzích řešena synchronizace s Thunderbirdem. S ostatními pošťáky asi bude problém.
Martin Ráž Hoch (1832)|7.6.2006 12:32
Outlook rulez:o)
Levisek (1)|24.6.2007 10:51
No a ja v tom outlooku v PDA nastavim, aby mi nechaval kopie zprav na serveru?
hpa (159)|24.6.2007 14:02
Existuje frreware conduit pro thunderbird. Jinak pocket outlook umi imap/pop3, takze libovolny postovni klient a imap/pop3 schranka resi tvuj problem. Pokud potrebujes synchronizovat kalendar, tak se da syncnout google calendar a mobile outlook.