Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Úprava map

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Používám SmartMaps už hodně přes rok. A procestoval jsem na kole dost koutů ČR a konstatuji: chápu, že tam nelze malovat každou cestu. Mapa by byla nepřehledná a ztratila by i grafickou úroveň, kterou považuji za vysokou.
    Ale nemohu se smířit s faktem, že prašná cesta je malovaná jako silnička, případně naopak. Tvůrcům mapy lze sice tyto údaje posílat, ale update vyjde tak jednou za rok a platit za něj se mi nechce.
    Proto bych uvítal prográmek, kde bych si mohl mapové podklady upravovat sám. Možná, že chci moc, ale přeci jen se chci zeptat výrobce: dáte nám něco takového k dispozici?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Boban1108
    Používám SmartMaps už hodně přes rok. A procestoval jsem na kole dost koutů ČR a konstatuji: chápu, že tam nelze malovat každou cestu. Mapa by byla nepřehledná a ztratila by i grafickou úroveň, kterou považuji za vysokou.
    Ale nemohu se smířit s faktem, že prašná cesta je malovaná jako silnička, případně naopak. Tvůrcům mapy lze sice tyto údaje posílat, ale update vyjde tak jednou za rok a platit za něj se mi nechce.
    Proto bych uvítal prográmek, kde bych si mohl mapové podklady upravovat sám. Možná, že chci moc, ale přeci jen se chci zeptat výrobce: dáte nám něco takového k dispozici?
    No mě spíš štve, že mapa není tak podrobná do ulic.Nechápu proč tam není do ulic třeba město Kladno,Kralupy nad Vltavou a spousty jiných velkých měst Musel jsem opět použít na cestě papírovou mapu na které jsou vyznačeny ulice a jejich jména

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Planstudio nyní nabízí soubor cca 100 okresních měst,kde jsou i Kralupy (bohužel není Kladno).

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Vrzák Michal
    No mě spíš štve, že mapa není tak podrobná do ulic.Nechápu proč tam není do ulic třeba město Kladno,Kralupy nad Vltavou a spousty jiných velkých měst Musel jsem opět použít na cestě papírovou mapu na které jsou vyznačeny ulice a jejich jména
    jj, chces moc

nazvy ulic v kotehulkach nejsou obvykle ani u konkurence... zatim bohuzel

Podobná témata

1. Uprava klavesky pro WM
    Od bkf1_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-10-2007, 21:25
  2. Uprava CAB suborov
    Od Leon.nr v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-01-2007, 23:17