Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: sd karta kingston 1G v pda acer n30

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

MÁM TAKOVÝ PROBLÉM KDYŽ CHCU NAINSTALOVAT JAKYKOLIV SOUBOR NA KARTU TAK TO MI OZNAMÍ ŽE MÁM ODSTRANIT NĚJAKOU OCHRANU PROTI PŘEPSÁNÍ NA KARTĚ JDE TO NĚJAK PŘÍMO PROLOMIT TU OCHRANU PROTOŽE MUSÍM SOUBOR VŽDY NABALIT DO NĚKOLIKA SLOŽEK ABY TO KARTA SEŽRALA .POTOM UŽ TO FUNGUJE KOREKTNĚ) DÍKY LADIN2
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Aku hlasku? Treba ju sem napisat. Karty mavaju na boku prepinac proti prepisu, tym to ale asi nebude. Niektore aplikacie sa nedaju na kartu nainstalovat, niektore sa tam nedavaju vobec, napr. lokalizacia. Podporuje n30 taku velkost a format karty aku pouzivas?
    Pomohlo by aj trochu gramatiky, tazko sa to citalo.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

[QUOTE="martin14"]Aku hlasku? Treba ju sem napisat. Karty mavaju na boku prepinac proti prepisu, tym to ale asi nebude. Niektore aplikacie sa nedaju na kartu nainstalovat, niektore sa tam nedavaju vobec, napr. lokalizacia. Podporuje n30 taku velkost a format karty aku pouzivas?
    Pomohlo by aj trochu gramatiky, tazko sa to citalo.[/QUOT Aha už jsem to našel. Diky, tak to to hned odskouším, s gramatikou se polepším Se soubory jsem neměl zatím problémy . Mám tam filmy , mp3 ,wordy i excely .jenom bych chtěl vědět jak na pamětovku nainstalovat soubory IDOSU aby to nežralo pamět . Mám pořád problémy se souborem pražské integrované dopravy, která se mi většinou zasekne a proto musím dělat hard reset

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zadaj --- idos --- tu dolu do vyhladavania, podobne veci sa tu uz riesia.

Podobná témata

1. Paměťová karta CF 1GB Kingston elite pro 50x - problém
    Od alexas v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2006, 23:01
  2. Acer N50 + 2 GB CF karta
    Od niky_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-01-2006, 18:34
  3. Acer n50 a SD karta
    Od levap_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-01-2006, 21:40
  4. Znicena SD karta Kingston?!
    Od johnz_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-03-2005, 19:15
  5. Acer n30 a GPS SD karta s pamětí
    Od mipreduc v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-11-2004, 15:06