Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: T-Mobile CZ: Zkuste Internet + bez starostí a bez paušálu

Nováček
    Registrace
    May 2006

V cemz spociva veskery for nabidky....mesic zadarmo, ale zaplatis za nasledujici, i kdyz das vypoved. FUP 2GB limit...dost smesne cislo. Par hodin streamovaneho videa. Atd. atd. atd. vyhody prevazuji No za osm stovek nekup to
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Citace Původně odesláno od Surgical
    V cemz spociva veskery for nabidky....mesic zadarmo, ale zaplatis za nasledujici, i kdyz das vypoved. FUP 2GB limit...dost smesne cislo. Par hodin streamovaneho videa. Atd. atd. atd. vyhody prevazuji No za osm stovek nekup to
    226,10 Kč x 2 = 452,00 Kč s DPH za neomezenej 30-denní internet a 60 minut volání zdarma je slušná cena. Lepší nabídku u ostatních operátorů zatím nenajdeš.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak jsem byl teď v prodejně T-mobile, zeptat se na pár upřesňujících informací. Za nějakých 20 minut jsem je tam všechny kompletně psychicky rozhodil, myslím, že to tam rozdýchávají až do teď Takže, co jsem se dozvěděl:

Na měsíc zdarma lze aktivovat doplňky Email&PDA a Internet+. Lze je aktivovat ke standartním tarifům T30 (226,10 Kč), T80 atd. + také k tarifu T1 (58,31 Kč), pro přechod z Twistu. Tato twistkarta musí být aktivovaná nejméně 3 měsíce předem. Aktivace doplňků je jakoby zdarma, pouze musí mít člověk tyto tarify, ne twist. Když jsem se jí zeptal, jestli půjdou po měsíci zrušit, divila se proč bych to dělal a řekla, že se stejně té druhé platbě nevyhnu, ta se zaplatit musí (831,81 Kč). Načež pokračovala o tom, jak je ale skvělý.

Z dalších útržků několika málo informací, co jsem z ní dostal je, že fotbalový dres se k tarifu T1 nedává. Dále, pokud by chtěl člověk přejít z twistu na tarif, simkarta mu zůstává, ale jestli se kredit přenese to nevím. Pokud chce přejít z tarifu zpět na twist, je to opět jakoby zdarma, ale podmínkou je zaplatit 100Kč na kredit. Na otázku mimochodem jsem také zjistil, že WiFi na prodejnách je zpoplatněná.

Ohledně plateb paušálu mě zaujalo, že převod z účtu je sice bez poplatku, ale pokud člověk chce zaplatit na prodejně, platí poplatek 40Kč, pokud poštou, je poplatek 20Kč. Otázek jsem měl asi dost, takže nakonec se mi věnovaly 3 prodavačky...

A když jsem na ně nakonec vytáhnul PDA a zeptal se, jaké je vytáčené číslo, brána atd. pro nastavení, abych mohl přes infra a mobil na internet, totálně se sesypaly a řekly, že oni přece nemůžou tohle všechno vědět, od toho je tu jejich datový technik. No a ten byl na obědě. Když jsem se jich na konci zeptal, jestli ještě náhodou nemají pouzdro na mobil, už mně ani nebyly schopné říct nashledanou )

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Internet u T-mobile využívám tím způsobem , že když jedu na služebku , tak zavolám operátorovi ať mi ho aktivuje a když se za 3dny vrátím , tak to zase zruším.Platím vždy 800 / 30(31) * počet dnů (3).

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Citace Původně odesláno od cabadaj
    Internet u T-mobile využívám tím způsobem , že když jedu na služebku , tak zavolám operátorovi ať mi ho aktivuje a když se za 3dny vrátím , tak to zase zruším.Platím vždy 800 / 30(31) * počet dnů (3).
    A jakým způsobem to rušíš ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Zavolám operátora a řeknu mu to.Za pár hodin mi přijde potvrzení přes SMS .

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Jednou se mi stalo , že mi zaúčtovali GPRS spojení v době kdy jsem ještě měl aktivní tarif .Náhodou jsem si toho všiml při vyúčtování . Proběhla reklamace přes operátora a v dalším vyúčtování mi to odečetli.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. internet na windows mobile 6.1
    Od coreysch_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-01-2010, 15:44
  2. PDA a Internet 4G od T-Mobile
    Od adam.vasicek v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-09-2006, 14:28
  3. Nedostatek místa? Zkuste Pretec 12GB CF kartu
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 19-12-2005, 09:59
  4. Málo místa? Zkuste 2GB SD kartu od Pretecu
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 10:11