Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Reset u Asus A632 a jiné....

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Zdravím všechny, mám nový A632 a zajímají mě následující věci:
    1) mám TomTom, program na zařízení, mapy na SD kartě. Co se stane, když se PDA úplně vybije, případně vyndam baterku? Musím vše znovu instalovat?
    2) dá se nějak udělat backup systému jako u jiných PDA nebo to není třeba? (v případě, že bod 1 by dopadl reinstalací...)
    3) pokud si zazálohuji SD kartu s mapami (normalním kopírováním souborů do PC), lze takto mapy jednoduše dohrávat a zase odebírat (na úrovni celých adresářů), abych tam měl vždy jen tu aktuální. Nebo se to musí nějak instalovat?
    4) doporučujete koupit folii pres display dokud je novy?
    Díky moc za odpovědi !!!:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ad 1. Kdyz se PDA uplne vybije nebo je baterie vytazena, tak v pripade, ze tam jsou WM5, tak se naprosto nic nestane, vse zustava tak jak ma, provede se akorat normalni soft-reset.
    Proc? Protoze je vse bezpecne ulozeno do FlashROM pameti, ktera svuj obsah neztraci pri preruseni napajeni... :yes:
    2. Backup se samozrejme da udelat (Sprite Backup, SPB Backup, Sunnysoft Backup Manager), ale preinstalovat TomTom neni zase takovy problem...
    3. Na kartu lze nahravat mapy podle potreby. Staci cely adresar s danou mapou zkopirovat na kartu do korenoveho adresare...
    4. Vy ji jeste nemate?

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Díky moc, potěšil jste mě ve všech bodech :yes:

Podobná témata

1. ASUS TMC Car holder pro PDA MyPal A632/636/639
    Od volvak v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-09-2007, 08:34
  2. ASUS A632 a nabíjení
    Od MrViki v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 12-01-2007, 06:57
  3. Asus A632 vs Asus A632N
    Od DuDDo_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 05-01-2007, 19:40
  4. Asus A632 display nereaguje na dotek
    Od Ajatin v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-11-2006, 21:29
  5. LOOX N520 vs. ASUS MyPal A632
    Od Caveman v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-08-2006, 11:24