Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalujeme a konfigurujeme ActiveSync

pietnik (73)|1.5.2005 10:43
PROBLÉM VYŘEŠEN! :yes: Ve spolupraci s Beecherem (timto mu dekuji) jsme dospeli k reseni problemu. Je treba odstranit vsechna partnerstvi. Ja tam mel jen jedno, ktere by mu vubec nemelo vadit, ale proste vadilo. Holt dalsi nedotazenost AS. Za hlavni ale povazuju to, ze se partnerstvi da vytvorit pres irdu, ale pres BT ne. Trochu krok zpet. :no: Doufam, ze AS 4ka, ci novejsi to vyresi.
roman64 (8)|5.9.2005 18:17
Prosim o radu
nedari se synchronizace pomoci ActiveSync 3.8, pri zapnuti PC - USB - PDA napise PC ze poznal nove zarizeni ale activeSync nenaskoci a ani se nespoji s pda.
vse driv fungovalo ale ted ta syncgronizace nejde a nevim si rady
dik za kazdou malickost
Preinstalace nepomaha a ani se nepta na typ instalace standaŕt a host:((
titan4 (159)|9.1.2006 20:54
ma smysl upgradeovat na as 4.1 kdyz mam v3.8 a na pda jenom stary 2003SE ?
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2006 21:44
Pokud šlape AS 3.8 bez problému, tak ne.
titan4 (159)|9.1.2006 22:43
slape bez problemu akorat jedna vec mi prijde divna. Pouzivam Sprite Backup a kdyz obnovim pda z pc tak activesync vsechno synchronizuje znova ale pritom by pda melo byt ve stejnem stavu v jakem bylo predtim. Omlouvam se pokud to sem nepatri
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2006 23:32
Teď zcela nechápu - píšeš o Sprite backupu a pak o obnově PDA z PC. To je trošku rozdíl. Co konkrétně máš na mysli?
titan4 (159)|10.1.2006 09:43
Sprite Backup Premium umoznuje kompletni zalohu PDA na PC. A z PC se da taky obnovit aniz by na PDA byl Sprite Backup nainstalovany. (to se hodi po HR) Ale kdyz to takhle z PC obnovim tak ActiveSync po pripojeni vsechno znovu zesynchronizuje a ja nechapu proc, kdyz je PDA ve stavu v jakem byl predtim...
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2006 21:46
Tak tohle jsem nezkoušel - na backup v PC myslím stačí ten backup, co je součástí AS. Pokud máš Sprite, tak jím zálohuj PDA na kartu. Máš to lepší, hlavně když tě HR postihne v terénu a PC je daleko.

Ten zmiňovaný problém možná bude souviset s jiným partnerstvím, ale pokud se záloha obnoví dobře, tak myslím není co řešit.
Honny_ce4you (6)|19.4.2007 15:18
zdravím...

mám AS 3.7 a jakákoli novější verze mi při instalaci vypisuje toto, co s tím? :/



WinXP SP2 ve vmware.
BADMOPAR_ce4you (85)|17.5.2007 13:38
Od včera sem majitelem TyTN-a a nedokážu ho spojit s noťasem přes AS.Skoušel sem to s verzí 4.01 co je na cd-čku i s 4.05.Podle návodu by mi to mělo nabídnout vytvoření partnerstrví,ale nikdy se tak nestane,vždycky se mi zobrazí že přes USB spojeno,ale AS nemůže rozpoznat zařízení.Přes Bluetooth je sice spáruju,ale TyTN píše,že nenašel zařízení podporující připojení přes AS.Pomozte prosim,už mě to vážně začíná sr..