Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 - 2 problémy - prosím o radu

Blixoa (33)|25.5.2006 08:40
Zdravím, mám dva problémy s n560 a to:
1) pokud se pripojim na internet pres BT a ActiveSync - je internet priserne pomaly a to tak ze treba www.novinky.cz se nacitaji 5 minut. Zkoušel jsem internet za jinak stejnych podmínek s mda compact II a chodilo to normálně rychle.
2) koupil sem si za body program FSC e2c connect a nejde mi nainstalovat. v pulce instalace to vypise chybu ze to nemuze pokracovat nebo tak neco...

neresil prosim nekdo podobne problemy ?

Dekuji za pripadne rady.
cyrilsvet (56)|25.5.2006 11:23
ad 2/ misto instalace FSC e2C ze serveru staci nainstalovat jen update, ktery se da najit na strankach FSC a pouzit zakoupeny klic k aktivaci. Takto jsem to delal ja a nebyl problem.
erazer2k5 (55)|26.5.2006 11:21
[QUOTE="Blixoa"]Zdravím, mám dva problémy s n560 a to:
1) pokud se pripojim na internet pres BT a ActiveSync - je internet priserne pomaly a to tak ze treba www.novinky.cz se nacitaji 5 minut. Zkoušel jsem internet za jinak stejnych podmínek s mda compact II a chodilo to normálně rychle.
2) koupil sem si za body program FSC e2c connect a nejde mi nainstalovat. v pulce instalace to vypise chybu ze to nemuze pokracovat nebo tak neco...

neresil prosim nekdo podobne problemy ?

Dekuji za pripadne rady.[/QUOTE]

Nebo zkus hard-reset, mne se tim vyresil problem s nezobrazujici se WiFi zalozkou pod Network Cards ...