Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Navigace v USA

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Dobry den Vazeni diskutujici,
    na podzim odletam do Noveho Mexika a rad bych na cestu pribalil i nejakou tu navigaci. Poradite neco pro USA? Diky

P.S.: forum jsem zkousel prohledavat,ale nenasel. Pokud neco podobneho jiz je, moc se omlouvam.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak poradil strycek Google
    Zde

Ted se v tom jen vyznat. Ale asi skoncim u overeneho TomToma

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Navigon!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Projezdil jsem s TT5 docela velkej kus Států a mohu ho doporučit, neztratíš se s ním. V zásadě mi vadily dvě věci - občasné nepřesnosti v mapách, např. posunuté silnice nebo odbočky (nebylo to špatným signálem) a relativně málo bodů zájmu, přestože jsem nepoužíval Major Roads, ale mapy jednotlivých států. Ohledně těch POI - ne že by jich tam nebylo hafo, ale když jsem třeba tuším v Texasu nechal hledat Golden Corral (můj oblíbený řetězec All you can eat), tak jich tam moc nenašel, ačkoliv jich tam v reálu bylo víc. Tož asi tak. Jinak plánování cesty, odhad příjezdu apod. - super. I když vidět na displeji "další změna za 890 mil" je docela hukot.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Nováček
    Registrace
    May 2005

V USA dobře funguje TT5 s mapami USA, bohužel (jak už tady padlo) s občasnými nepřesnostmi. Taky v okolí velkých měst, kde je změť dálnic, se TT někdy nechytá. Hlavně tam, kde vedou souběžně třeba tři dálnice nebo jsou postaveny úplně nové dálniční spojky (např. kolem Washingtonu).

Podobná témata

1. GPS navigace
    Od Danosss v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2010, 21:36
  2. GPS navigace
    Od JirkaJ_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 18:56
  3. navigace
    Od Zig_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci