Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: TT5 a i-GO

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Po prázdninovém cestování jsem se naštval na TomTom v. 5.21 s předposlední verzí map. Cestoval jsem mimo hlavní tahy a to navádění je příšerné. Několikrát jsem jel po cestách, které pomalu naznali ani místní a dokonce i zbytečnými oklikami. Dokonce se mi stalo, že jsem jel 1km dlouhou trasu a pak jsem zjistil, že stačilo jet rovně a dostal bych se na stejné místo po 150m!! Nakonec jsem se naštval a koupil MIO 710, které obsahuje sice stejné mapy (iGO), nicméně SW pro navigaci pracuje konečně inteligentně.
    Jako důkaz nádherně spočítané cesty od TomTom 5 předkládám obrázek, abyste si udělali obrázek sami :

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Po několika dnech používání se mi MIO c710 (iGO) líbí čím dál více. Ovládání je rychle a intuitivní, program má větší možnosti ve volbě tras a počítá je inteligentněji než TomTom5. Velmi se mi líbí i volba zadání přímých souřadnic do přístroje - to je pro mě naprosto skvělá funkce. Stačí na obrazovky dvakrát kliknout a změníte okamžitě trasu přes vložený bod na mapě. System RDS-TMC pracuje taky skvěle a ma jižní spojce mi ušetřil spoustu času :-).

Každý systém má klady i zápory, ale MIO c710 se jim myslím celkem povedlo. Má rychlé a přehledné ovládání a plánování tras je přímo lahůdka.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

No to je slušný, tohle mi Tom Tom nikdy neudělal. Vim že to dělá infomapa ve všech verzích, ale Tom Tom?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Josehp
    Jako důkaz nádherně spočítané cesty od TomTom 5 předkládám obrázek, abyste si udělali obrázek sami :
    Hm, a neměls tu cestu rovně zakázanou? Teď jsem to vyzkoušel se všema variantama, co TomTom nabízí, a tu tvoji zobrazenou mně to nenabídlo...

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123