Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neprerusovane sviceni zelene diody MDAII

Hostmir_ce4you (26)|14.5.2006 15:38
Dobry den...stala se mi takova zvlastni vec.. kdyz jsem prijel domu po projizdce na kole tak jsem zjistil ze zelena dioda sigalizujici stav telefonu neprerusovane sviti...asi se s tim neco stalo otresama...protoze jsem automaticky zkousel hard reset a nic...zapl jsem do nabijecky a svitila normalne oranzova...vypnu z nabijecky a chvili normal...asi pul minuty a pak zase...co se s tim stalo??je to nejaka vada nebo je to neco znamena??dekuji za kazdou Vasi radu..
JanHavlicek (635)|14.5.2006 16:29
zajímavý, rozhodně bych vyzkoušel na chvíli odpojit baterii
Hostmir_ce4you (26)|14.5.2006 16:42
Jo no po chvili me to napadlo kdyz sem tady procital nejaky diskuze..odpojil sem to na pet minut..a znova zapojil a porad to samy...no tak ted to mam vyndany a necham to chvilku odpocinout..jako ne ze by mi to sviceni nejak vadilo.no ale spis me zajima jestli se to treba nemuze pak cely nejak pokazit....
ElSoft (1244)|14.5.2006 16:46
ono 5 minut je dost malo, doporučuje se aspoň půl hodiny
Hostmir_ce4you (26)|14.5.2006 16:52
no tak ja sem ji vyndal v 16:10 a ted pred chvili (16:50) sem ji tam dal.....a porad to samy...proste hned po zandani to zacne delat....baterku vvyndam a tak tri minuty to jeste sviti.. :?
Hostmir_ce4you (26)|14.5.2006 17:56
Tak jsem to zkusil znova..porad nic...nenapada nekoho co s tim??jak rikam me to nevadi ale zajimalo by me hlavne jestli se tomu treba neco nemuze stat...
aaischa (660)|15.5.2006 15:28
mno a zkousel si ho rozebrat, nenateklo ti do nej?? nebo nechrasti v nem neco ejstli se ti neco neulomilo kdz si byl venku
Hostmir_ce4you (26)|15.5.2006 15:46
No tak se zda ze je to uz vice mene v poradku..jako vcera se to pak samo nejak vzpamatovalo a jeste vecer mi svitila LEDka cervene a do toho problikavala zelena..ale za chvili v poradku a dneska to uz neudelalo...uvnitr nic nechrasti a ani do nej nenateklo...ale jak jsem hledal na foru tak nejsem prvni komu se to stalo..teda nekterym se stavalo ze jim svitila oranzove..