Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výměna akumulátoru v Acer N30 - za jakou a kde ji seženu?

jo_ce4you (34)|14.5.2006 11:27
Tak jsem si koupil Acera N30 z druhé ruky a jak je vidět jeho baterka, pro šťouraly (akumulátor) je dost špatná. Vydrží ani ne hodinu při min. podsvícení.. Proto bych ji rád vyměnil. Výměna je možná i doma - už jsem ji měl venku ale jen potřebuji novou a tu nemohu nikde najít - kdo mi poradí a případě i cenu.
Děkuji

Našel jsem na pixmanii za 830 Kč a potom ještě poštovné. je možnost někde jinde. Už jsem se díval jde vyměnit uplně v pohodě!!!!
freeman_ce4you (428)|14.5.2006 11:46
Skus servis acer alebo kup zlý acer s dobrou baterkou
Alebo tam skus dať z nejakého mobilu
jo_ce4you (34)|14.5.2006 12:00
:-))))) No to myslí, ani ne. Našel jsem na pixmanii oriš za něco málo přes 800Kč ale dávájí si poštovné 200Kč tak já jestli někdo neví něco jiného.
Filipes_ce4you (1)|17.5.2006 09:11
Před rokem, když jsem n30 kupoval, jsem se dopředu zajímal i o výměnu baterky. A zjistil jsem, že v servisu Asupport (servis Acer) mají baterii do n30 za 530,- s prací pak 830,- bez DPH.
superkojot (111)|17.5.2006 20:39
Zdravím,
o tomhle jsem už také přemýšlel. Jsem modelář a mám přehled o li-ion pohonných baterkách pro modely. Jsou to prosté stříbrné "váčky". Prosím, nevyfotil by tady a neokótoval rozměry baterie v aceru? Pohonné baterie stojí kolem 300 Kč!! Ale je tu jeden problém, a to totiž v tom, že baterie v aceru má jistě více vývodů. Byl bych rád, kdyby to tedy někdo pořádně nafotil a napsal rozměry. Případně by bylo dobré zjistit, jestli by nebylo možné okoukat zapojení originální baterie...
A ještě jedna ot. jak mám acer bezpečně otevřít, abych si nepomačkal plast při rozevírání krytu? Odšrouboval jsem totiž šroubky a kryt stále držel:( .