Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Adresy v TomTom 5.21

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

On spise bere poradi kategorii silnic pri vyberu nejrychlejsi trasy a pohodli, takze nejdrive uprednostni silnice prvni tridy, pak druhou atd. Ale kdyz pojedes zkrarkou po vedlejsi silnici jaksi rychleji nez je povolena rychlost zakonem, tak tam muzes byt v cili drive, nez po dalnici. Cas dojezdu je ale u Tomtoma vzdy vcelku presna. Na 50 km +- 10 minut, na vzdalenosti 300km +- 20minut. Pri dodrzeni normalni rychlosti. (Dalnice do 150, prvni kategrie 110 atd...). Da se i v nastaveni zmenit maximalni rychlost. Co jsi myslel tim prvnim bodem ve vyse uvedenem prispevku? (s tim nadrazim)

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

No nekdo tu resil, ze i kdyz si vypne BZ, vzdy mu to ukazuje nadrazi. No me taky a navic i tam kde neni, ale je tam Metro. Je to jen drobnost a je mi to jedno, jen vim, ze jsem to nekde tady uz cetl a nevim, kam se dospelo

Ales

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vážení přátelé, tak jsem tuto diskuzi pročítal, a může mi někdo vysvětlit, co mají příspěvky zhruba od strany 2 společného s tématem v nadpisu?? Mám obavy, že návštěvník této diskuze bude mít v hlavě trochu zmatek a proto zamykám :!: :!: :!:

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Zmena MAC adresy na ETENu
    Od Zbyna_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 07:16
  2. Změna mac adresy
    Od Phetronius_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 31-01-2008, 21:24
  3. Igo 2006+ a adresy z adresáře
    Od Zdeno_ce4you v sekci iGO