Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact a ActiveSync prez BT

kanak (78)|11.5.2006 10:29
Ahoj vsem, postupoval jsem podle tohoto navodu http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=508 a v poslednim kroku nemam moznost v Compactu vybrat ActiveSync po sparovani s pocitacem.Zadna takova nabidka tam neni (partnership settings jako na tom screenu v navodu). Docela zasveceny clovek mi rekl ze to muze byt BT adapterem v pocitaci.Jak to vidite vy?Je nejaka moznost co vyzkouset?diky za odpovedi
Ganja_ce4you (324)|11.5.2006 11:12
je to tady v diskusi asi 10x .. ja to udelal tak ze jsem si vytvoril port com6 a maka to..to je napoveda..jinak si to najdi ..

pls LOCK
kanak (78)|11.5.2006 14:43
Hledal jsem to ale odpověď na svou otázku jsem nenašel. Port COM6 jsem si taky udělal ale to ten můj problém neřeší
daww (687)|12.5.2006 08:06
V PC v nastavení BT v serial port service mám COM6, ale v AS v nastavení připojení jsem musel zaškrtnout "Povolit seriové nebo infra......." a nastavit COM 9 (můžeš zkusit i COM 8). V PPC ve Správci BT je ještě potřeba vytvořit zástupce "ActiveSync pomocí bluetooth" Poté v PC aktivovat připojení přes COM 6 a v PPC podržet stylus na zástupci Synchronizace se symbolem AS a tapnout na "připojit". Takhle to mám u MDA III, ale myslím že to bude stejné nebo podobné