Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Zaloha kontaktu u M.MPx 200

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dobry den vsem. Mam dotaz: potrebuji u MPx 200 zalohovat kontakty bez moznosti pristupu k PC - tedy jaky soubor a jak zkopirovat na MMC kartu? Dekuji predem za odpoved.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Použij nějaký backup manažer - třeba Sprite nebo ten od Sunnysoft, který je součástí jejich balíčku softů pro smartphone.
    V programu se dá zvolit, co přesně se má zálohovat (kontakty, pošta.....všechno).
    Další možností, jak zálohovat resp. synchronizovat bez PC je přes Exchange server (např. český eoutlook nebo freeware mail2web).

Guest

Resim stejny problem jako Castevet, no v backup manažer od Sunny softu se mi nepodarilo nalezt nastaveni

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Sprite Backup to umí.

Guest

Citace Původně odesláno od Kavy
    Sprite Backup to umí.
    Tomu bych rad veril, ale anglictina neni mou silnou strankou, navic je tento SW pouze trial a ser. number se mi nepodarilo sehnat. Vytvoril mi na karte nejaky *.exe soubor, ale nevim, jak jej pouzit dal. Moderator Zdenek Malinsky uvadi, ze Backup manager od Sunnysoftu to umi take, ale v nastaveni jsem to nenasel. Muzes byt konkretnejsi? Dekuji za ochotu.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Křemílek
    Tomu bych rad veril, ale anglictina neni mou silnou strankou, navic je tento SW pouze trial a ser. number se mi nepodarilo sehnat.
    1. Já také nemám státnice z angličtiny. Myslím, že každému postačí k nastavení pár slovíček, z nichž většinu už zná z používání PC a PDA. Pokud ne, není snad problém pomocí slovníku nebo zajít na nějaký sraz ce4you, kde se jistě někdo ochotný najde.
    2. A co si ho raději místo krádeže koupit?

Vytvoril mi na karte nejaky *.exe soubor, ale nevim, jak jej pouzit dal.
    Po hard resetu nastavíš datum, hodiny, regional setting a pak na tento .exe klikneš a obnoví se data ze zálohy.

Moderator Zdenek Malinsky uvadi, ze Backup manager od Sunnysoftu to umi take, ale v nastaveni jsem to nenasel. Muzes byt konkretnejsi? Dekuji za ochotu.
    To je špatně pochopeno. SSBM jsem uváděl jako příklad a nevím, zda umí to samé jako Sprite. Bohužel nemám smartphone, takže nemohu ověřit. Doporučuji kontaktovat výrobce softu.

Guest

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Citace Původně odesláno od Křemílek
    Tomu bych rad veril, ale anglictina neni mou silnou strankou, navic je tento SW pouze trial a ser. number se mi nepodarilo sehnat.
    1. Já také nemám státnice z angličtiny. Myslím, že každému postačí k nastavení pár slovíček, z nichž většinu už zná z používání PC a PDA. Pokud ne, není snad problém pomocí slovníku nebo zajít na nějaký sraz ce4you, kde se jistě někdo ochotný najde.
    2. A co si ho raději místo krádeže koupit?

Vytvoril mi na karte nejaky *.exe soubor, ale nevim, jak jej pouzit dal.
    Po hard resetu nastavíš datum, hodiny, regional setting a pak na tento .exe klikneš a obnoví se data ze zálohy.
    1) Psal jsem, ze neumim anglictinu, nechtel jsem, aby to nekdo hodnotil

Moderator Zdenek Malinsky uvadi, ze Backup manager od Sunnysoftu to umi take, ale v nastaveni jsem to nenasel. Muzes byt konkretnejsi? Dekuji za ochotu.
    To je špatně pochopeno. SSBM jsem uváděl jako příklad a nevím, zda umí to samé jako Sprite. Bohužel nemám smartphone, takže nemohu ověřit. Doporučuji kontaktovat výrobce softu.
    2) Nechci krast, ale nerad kupiji zajice v pytli

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

1/ Na vyzkoušení je trial a i Sprite Backup nabízí čas na vyzkoušení

Podobná témata

1. zaloha rom a prenos kontaktu
    Od fonda v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-08-2010, 19:20