Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

15. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. května 2006, SteakBar Levandule

HollyG_ce4you (77)|19.5.2006 20:06
[QUOTE="Mateas"]no teoreticky to jedno je:-) no uvidime na miste:-) no nic jdu se pripravovat na dnesni oslavu narozenin:-) zatim cusky a zitra se budu tesit[/QUOTE]
šikany se neboj nic, to je zábava :D
yaris_ce4you (77)|19.5.2006 20:10
Chlapci poradte.Kde se dá ztáhnout do PDA jízdní řád MHD.:cool:
balabenka (33)|19.5.2006 20:33
Pokud nekdo mate na prodej pro muj novy Mitac MIO 701 GPS kvalitni folii na dotykovy displej (asi 57 x 43 mm) vemte ji prosim na sraz...Sice jsem mel v baleni dokonce 3 kusy - ale je dost matna a na slunci je displej temer necitelny. (Zlata folie Martin Fields nebo Brando co jsem pouzival na Sony Ericssonu P900 a P910i)...:))
Predem diky.
HollyG_ce4you (77)|19.5.2006 20:34
[QUOTE="yaris"]Chlapci poradte.Kde se dá ztáhnout do PDA jízdní řád MHD.:cool: [/QUOTE]
www.idos.cz
Miloš Strouhal (3997)|19.5.2006 23:37
Pozor, pozor! Pro vsechny z Vas kteri shanite nejakou tu folii, stylus ci pouzdro na Vase zarizeni je prichystana firmou AH Mobile s.r.o. 5% sleva na toto zbozi u prilezitosti zitrejsiho prazskeho srazu. Pokud tedy neco shanite, chcete si vyzkouset a nebo jen omrknout, napiste sem do diskuze o co se jedna, a pokud to budeme mit skladem, vezmu to rad s sebou na sraz. Mohu vzit i nejake to PDA ci MDA, pokud napriklad zvazujete jeho zakoupeni, ovsem radi by jste si jej nejdrive chteli vyzkouset. :) A pokud by ani to nestacilo, prodejna AH Mobilu je od mista srazu vzdalena neco okolo 200 metru.. :D

balabenka (33)|19.5.2006 23:53
K folii by se mi pro muj novy Mitac MIO 701 GPS hodilo i pouzdro - nejlepe s odkrytym displejem (nebo pruhledne) - aby bylo videt kdo vola bez vyjimani z pouzdra - ale pochybuji ze je takove uz k sehnani...Zatim pouzivam BRANDO z byvale P910i ale neni to ono - i kdyz diky moznosti upevneni na riditka se da pouzit GPS navigace i na kole... :))
zivan (615)|20.5.2006 09:59
No me by se hodila antireflexni folie na Loox 4x0. Ale potreboval bych ji od nekoho nasadit, muj prvni pokus nedopadnul moc dobre.
Zdenek Malinsky (9781)|20.5.2006 10:42
Prineste nekdo prodluzovacku(y) a rozdvojku(y). Diky
Kavy (374)|20.5.2006 12:10
[QUOTE="balabenka"].. da pouzit GPS navigace i na kole... :)) [/QUOTE]
Offt:A jaký soft používáš na kole ? Kromě cykloatlasu do SmartMaps(k ničemu:sarcastic: ) nic podobnýho neznám.Bodla by nějaká cyklamapa,nebo turistická.Po těch se dá taky parádně na kole.
Teda pokud nemáš na mysli běžné autoatlasy(TomTom,SmartMaps,PocketKim................)
balabenka (33)|20.5.2006 19:25
[QUOTE="Kavy"][QUOTE="balabenka"].. da pouzit GPS navigace i na kole... :)) [/QUOTE]
Offt:A jaký soft používáš na kole ? Kromě cykloatlasu do SmartMaps(k ničemu:sarcastic: ) nic podobnýho neznám.Bodla by nějaká cyklamapa,nebo turistická.Po těch se dá taky parádně na kole.
Teda pokud nemáš na mysli běžné autoatlasy(TomTom,SmartMaps,PocketKim................)[/QUOTE]
Zatim jsem sehnal jen TomTom, iGO2006-volba pro cyklistiku, Turisticke mapy a Cykloatlas-navigator - ten je v nejnovejsi rozsirene verzi s podrobnejsim meritkem snad uz pouzitelnejsi - jeste nemam vyzkouseno, mam navigaci teprve tyden...:))
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2006 12:41
Kdo jste fotili, dejte sem nějaké fotky do diskuze nebo někam na ftp a sem odkaz. Díky

Pokud nebudou nějaké problémy a výhrady, měl by se příští sraz konat na stejném místě ve stejnou dobu a to 17. června 2006. Sice hrajeme od 18:00 s Ghanou (fotbal MS), ale skalní fandové asi na srazy PDA nechodí a pokud ano mohou si fotbal nahrát doma na video nebo v Levanduli koukat - mají tu velkou TV.

Ještě si dovolím připomenout konání VIII. oficiálního srazu ce4you v Mariadolu, 2. - 4. června 2006
Mateas (73)|21.5.2006 15:18
je tak to mám radost že bude přiští sraz takhle brzo, tenhle jsem zazdil protože se mi toho na výkend diky mím narozeninám sešlo moc a vubec nebyl čas. Jinak na dalši sraz hlásím 100% účast:yes:
karlic (707)|21.5.2006 18:31
Plac je napriste zamluvenej. V lokale je kabelovka a kdybychom byli ochotni neco platit za Internet, tak by tam majitel nechal zridit wifi. Proto timto zahajuji pruzkum, zdali mame zajem a kolik bychom byli ochotni zaplatit. Aby nedochazelo k nedorozumenim, navrhuji, aby kazdy kdo prijde mel automaticky na ucet napsanou nejakou castku. Ted jde o to jakou, pokud vubec mame zajem. Linka je tam myslim 2Mb.
Mateas (73)|21.5.2006 18:35
no zájem by i byl, záleží kolik by to stálo:-) pokud to nebudou tisíce, tak jsem pro:D
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2006 18:54
To jsou otázky do diskuze:
1. Wi-Fi si můžeme udělat vždy pouze na sraz sami - např. beecher může nasdílet nebo někdo jiný, kdo donese AP.
2. Zda by to nemohl majitel nechat zdarma, když mu tam děláme útratu (záleží, jak moc se mu vyplácíme a zda by to někdo jiný, kromě nás využíval).
3. Záleží, kolik by to bylo na jeden sraz. Někdo třeba nemá Wi-Fi a někomu by se třeba zdálo 20 Kč moc a kvůli tomu by nepřišel (vím, že to není mnoho, ale znáš lidi).
4. Wi-Fi se hodí, ale neměl by být sraz spíše výměnou názorů, zkušeností a povídání se stejně "postiženými", než aby každý seděl nad notebookem nebo PDA a surfoval (což může i doma)? Už několik lidí, kteří přešli z jiných platform, mě říkalo, že je překvapilo, kolik lidí má na srazu PDA s sebou notebooky a proč vlastně.
Mateas (73)|21.5.2006 19:08
s těma notebookama souhlasim, kdyz je sraz ce4you, tak tam maj bejt samy PDA a MDA a ne notebook, to uz je zase z jineho soudku!

a s tou wifi, internet se vždycky hodí:-D
yaris_ce4you (77)|21.5.2006 21:49
Re: Foto.Provedu.Dej mi 2 dny:cool:
balabenka (33)|21.5.2006 21:50
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Kdo jste fotili, dejte sem nějaké fotky do diskuze nebo někam na ftp a sem odkaz. Díky

Pokud nebudou nějaké problémy a výhrady, měl by se příští sraz konat na stejném místě ve stejnou dobu a to 17. června 2006. Sice hrajeme od 18:00 s Ghanou (fotbal MS), ale skalní fandové asi na srazy PDA nechodí a pokud ano mohou si fotbal nahrát doma na video nebo v Levanduli koukat - mají tu velkou TV.

Ještě si dovolím připomenout konání VIII. oficiálního srazu ce4you v Mariadolu, 2. - 4. června 2006[/QUOTE]
Fotky ze srazu jsem poslal mailem Jaroušovi jak jsem pred odchodem slibil.
Uz jsem je zmensil tak je snad nekde vystavi...
Kdyby mel snad jeste nekdo zajem tak napiste kam je mam poslat.
Bylo to fajn, snad priste budu mit vice casu a urcite opet prijdu - mam to kousek...:))
Zdravi Miloš.
beecher (9270)|22.5.2006 10:45
No jo, ale kterymu Jarousovi?

V SZ mas muj e-mail, tak mi je prosim posli taky. Diky.
Suoraj (704)|22.5.2006 13:30
[QUOTE="beecher"]No jo, ale kterymu Jarousovi?

V SZ mas muj e-mail, tak mi je prosim posli taky. Diky.[/QUOTE]
mně je poslal:-) na většině fotek sem já:-) Fakt je chceš ?
beecher (9270)|22.5.2006 14:55
Njo, abychom zjednodusili sdileni fotek, tak jsem vytvoril univerzalni ucet na Flikru. Tedy prosim uploadujte je na server www.flickr.com s pouzitim uzivatelskeho jmena: c4yphotos a hesla: c4yflickr.
Pro kazdou sadu fotek vytvorte nove album s nazvem akce, datem a pak sem dejte odkaz na dane album. Diky.
Samozrejme prosim ty fotky v nejake rozumne velikosti... ;)
balabenka (33)|22.5.2006 15:52
[QUOTE="beecher"]No jo, ale kterymu Jarousovi?

V SZ mas muj e-mail, tak mi je prosim posli taky. Diky.[/QUOTE]
Mas je v mailu...Zdravi Miloš.
beecher (9270)|22.5.2006 16:34
Njo, a tady jsou... ;)

BTW On je totiz rozdil mezi osobami Jarous a Suoraj, proto jsem se ptal, kteremu Jarousovi... ;)
yaris_ce4you (77)|22.5.2006 22:05
Mateas (73)|22.5.2006 22:16
tak jak tak koukám na fotky, tak bych tam byl opravdu nejmladší:-D no uvidime toho 17. :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2006 15:11
Další pražský sraz bude 17. června, na stejném místě ve stejnou dobu. Diskuze k tomuto srazu je zde.