Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zástupce ve \WindowsStartUp

sh0tek_ce4you (163)|4.5.2006 09:56
Nevite nekdo jak vytvorit subject tak, aby se aplikace po rebootu spoustela minimalizovana (na pozadi, abych v ni nemusel mackat Home tlacitko abych se dostal do today)? Treba EyeOnCall pouziva nejaky svuj exac PhoneLoader.exe aby se naloadoval pri bootu - jde to nejak udelat univerzalne pro jakykoli program?

Pokud to jiz bylo diskutovano, nekopejte do mne a dejte odkaz na diskusi, ja to nenasel :(
beecher (9270)|4.5.2006 10:22
Tezko to pujde udelat systemove, vzdyt sam vidite, ze se na to pouziva nejaky loader...
sh0tek_ce4you (163)|4.5.2006 10:25
Ja myslel jestli neexistuje nejaky "skryty" (nedokumentovany) parametr ktery se zadá obecne v lnk fajlu
beecher (9270)|4.5.2006 11:58
Bohuzel, .lnk soubor je pouze textovy "zastupce", ktery umoznuje spoustet nejake aplikace (s parametry pro danou aplikaci), pripadne odkazovat na nejaky datovy soubor.
sh0tek_ce4you (163)|4.5.2006 13:23
Hm, skoda, doufal jsem ze to pujde nejak podobne jako na "velkych" Win, tam se dá .lnk fajl nastavit, jak ma byt aplikace spustena - normalni okno, minimalizovane, maximalizovane...
mmj (28)|4.5.2006 14:12
A co treba pouzivat load.exe jako se probiralo treba tady : Link

Ja to nekdy ve startupu pouzivam, ale jde pravdou ze nekdy to chodi a nekdy zustane aplikace normalne spustena na desktopu founu. Nevim cim to je.