Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Která je z těchto SD karet nejvhodnější pro MDA compact???

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím.. Stojím před problémem vybrat tu správnou SD kartu pro své MDAčko.. Proto prosím o radu.. CHtěl bych poradit která SD karta z následujících čtyř je podle vás nejlepší.. Nežádám o rady typu: "Nejlepší je SanDisk Ultra II. Používám jí dlouho a jsem s ní naprosto spokojen!" Chtěl bych čistě selekci z těchto čtyř kousků.. Předem děkuji a spoléhám na vaše názory protože odle nich si jí budu co nejdříve vybírat..

KINGSTON Secure Digital Card 1GB
    APACER (CH7) SD-Card 1GB (secure digital 40x)
    A-DATA 1GB Secure Digital 150x
    Transcend Secure Digital Cards 1GB Hispeed 80x speed
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

je na tobe jakou vemes neda se rict co je lepci pro compacta vysokorychlostni karty stejne nevyuzije, jde o tokolik chces investovat a jaka znacka pro tebe ma lepčí jméno...je jto hodne individualni, nechci nic doporucovat prakticky to moc oběktivně nejde

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, rekl bych ze ti v te nabidce jedna zasadni karta chybi.. A sice, Transcend SD 4GB 150x. Myslim si ze tahle karta v soucasne dobe nema konkurenci, a to jak velmi slusnou rychlosti, dozivotni zarukou, tak predevsim nizkou cenou. :yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Souhlasím s Milošem. Pokud nenarazíš na vyloženě problémový kus (a může to být kterákoliv značka), jediný problém, který budeš za čas řešit je nedostatek místa.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak hoďte prosím link kde mají tu 4GB SD kartu..

2aaischa: Já vím že nejde objektivně říct ktérá z nich je nejlepší ale já bych chtěl slyšet váš subjektivní názor..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

www.tsbohemia.cz
    A proc potrebujes znat subjektivni nazory? To jsou povetsinou stejne jen matouci a zavadejici nesmysly.. Dokud ty karty neporovnas primo vedle sebe v praxi, nemas sanci zvolit viteze.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

možná je na rozmyšlení jestli nechceš mini SD v SD adaptéru, je to fajn když změníš zařízení a zjistíš že nepotřebuješ díky tomu novou kartu :sarcastic:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od atomion
    ...já bych chtěl slyšet váš subjektivní názor..
    Myslíš, že máme každý doma tak pět - šest karet a střídáme je?
    Nebo si jak představuješ, že se dá získat subjektivní názor?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud vím, tak Pavlovi na MDAC 2GB karta fungovala nějak špatně, resp.vůbec.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    No, rekl bych ze ti v te nabidce jedna zasadni karta chybi.. A sice, Transcend SD 4GB 150x. Myslim si ze tahle karta v soucasne dobe nema konkurenci, a to jak velmi slusnou rychlosti, dozivotni zarukou, tak predevsim nizkou cenou. :yes:
    Díky za tip, hned jsem si ji objednal. Zdá se mi ale podezřele levná. Až přijde, musím se s ohledem na předpokládanou zemi původu podívat, zda není vydlabaná z bambusu....

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Pokud vím, tak Pavlovi na MDAC 2GB karta fungovala nějak špatně, resp.vůbec.
    V MDA Compactu používám 2GB SD Transcend bez problémů, mohu doporučit. Prodejní cena je dnes nějakých 1600 Kč s daní:yes:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od ipf
    Myslíš, že máme každý doma tak pět - šest karet a střídáme je?
    Nebo si jak představuješ, že se dá získat subjektivní názor?
    ..to nee ale každý si přeci řekne: "Tak z těhlech čtyř bych si vybral tuto.."
    ---------
    BTW prosím vás co znamená toto??

"High transfer rate: read/write 12MB/s (SLC NAND Flash). Write protect switch. Vyhovuje standardu SDMI portable device."

..Nějak nerozumím tomu že vyhovuje standartu SDMI.. Je to SD karta i pro PDA/MDA doufám..???
    --------
    A ještě něco.. Když si koupím tu vysokorychlostní kartu a do MDAc to budu hnát přes CardExport2.. Jakou maximální rychlostí mi to pojede?? Bude to mít úroveň USB 1.0 nebo USB 2.0?? Děkuji za odpovědi.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

ad1. pokud je to SD karta, tak ti v zařízení musí jet (pokud teda nenarazíš na vadný kus)
    ad2. Pokud budeš tahat data jen přes USB kabel, tak máš vysokorychlostní kartu zbytečnou.. Tady nejde o propustnost USB1 / USB2, ale kolik toho stíhá tvé PDA - a už vůbec nezáleží na tom, jestli taháš přes card export nebo přes AS..:sarcastic:
    Jinak kartu by sis měl před koupí radši vyzkoušet.. protože každý, pokud měl problémy, měl problémy s jinou značkou

EDIT: já bych třebas z těch čtyř nebral ADATA - protože jsem na něj slyšel hodně stížností a myslím, že i v HTC bylo přímo forum o nefunkčnosti těchto karet.. - ale ruku bych za to do ohně nedal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Paullus
    Zdá se mi ale podezřele levná. Až přijde, musím se s ohledem na předpokládanou zemi původu podívat, zda není vydlabaná z bambusu....
    OT: Ony snad karty pochazeji i z jinych zemich, nez tech oplyvajicimi bambusem a pandami?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Marty-McFly
    ... já bych třebas z těch čtyř nebral ADATA - protože jsem na něj slyšel hodně stížností..
    No vidíš. A já měl 512MB Adata víc než rok, pak ji dostal kolega, ale za celou dobu, tj. víc jak 2 roky, s ní nebyl žádný problém.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ActiveSync - která verze je nejlepší na MDA Compact
    Od buko2760 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 15:40
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-02-2007, 15:36
  3. Existuje WiFi karta pro MDA Compact, ktera by netrcela z pristroje?
    Od cenebris v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 09-08-2005, 11:51
  4. Jaké PDA podle těchto požadavků?
    Od Bogas v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-07-2005, 17:34
  5. Který telefon je nejvhodnější pro používání s HP 4700?
    Od MilanO_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-12-2004, 13:04