Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: LOOX N560 formát karty

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kde v PDA a jak (FAT nebo FAT32) naformátovat kartu ? Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ja jsem zakoupil 2GB SD kartu.. a nijak jsem ji v PDA neformatoval.. proste sem ji zastrcil a hotovo funguje.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já prvně taky potom jsem ji chtěl ve čtečce co nejrychleji vymazat. tak jsem dal formátovat FAT32 a první mi to nechtělo zobrazit data, tak jsem ji dal FAT, to má moc velky clustery, tak jsem ji dal znovu FAT32 a už to jede.. jsem rád protože nevím co bylo původně a v FAT má cluster 32 k , ve FAT32 4k. To by bylo po volném místě na kartě za chvíli.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

..jasna vec Mihauzi...jak jsem domu prines moji 2GB SD Sandisk..hned jsem ji dal na ctecku karet a naformatoval na FAT32:yes: Jinak mam tu snad i nejaky SW na prime formatovani v PDA...ale nemam otestovano!
    Myslim ze dokonce ze jsem nekde cetl ze PDA zvladnou uz i NTFS..ale nemuzu to potvrdit.....

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pavel Koza ve sve recenzi novych F-S masinek pise, ze nectou NTFS externi disky pres USB host a pritom maji ROM s prakticky nejaktualnejsi verzi WM5.x. Proto dost pochybuju, ze by bez eventualni externi utility/programu cetly pametove karty naformatovane NTFS. A rozhodne pochybuji, ze by takovou kartu eventualne cetlo jine zarizeni, typicky fotoaparat nebo mp3 player. Z vyroby karty prichazeji formatovane FAT/FAT32, jeste jsem nemel potrebu zadnou z dodanych karet preformatovavat....

Podobná témata

1. Format karty u X500+
    Od delimon v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-02-2008, 22:28
  2. LOOX N560 - prázdné ikony ve START menu a refresh SD-karty
    Od savers v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-04-2007, 18:23
  3. Neúspěšný formát SD karty 1GB
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média