Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Dlouhý USB Client/Host kabel k C550 za celkem rozumnou cenu

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj, rád bych upozornil na zajímavou nabídku na káblík k looxu. Mají ho na stránkách za 480 s DPH, ale cena je špatně, má být 512 Kč (nechali mě to doplatit a co hůř, ani to na stránkách ještě neopravili). Ale dorazil v pohodě a šlape. Přes víkend budu koumat, jak ho co nejelegantněji zkrátit..

http://shop.nwt.cz/objects/1074318337.html?group_oid=1057004849
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Možná jsi mohl zkusit kontaktovat Šebu - viz tady nebo jeho podpis.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

to jsem udělal. Ale jeho 780Kč bez DPH + poštovné mi přijde dost-téměř 2x tolik. Já si to nějak sletuju sám.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ja si udelal USB Host kabel z te redukce na nabijeni co byla v krabici.. Za 26 korun jsem koupil USB prodluzovacku a 10cm s USB konektorem jsem napajel na konektor z krabice.. Kdybych chtel i sync kabel, tak mi stacilo pripajet druhy konec USB prodluzky.. 26 korun je oproti 780 rozdil.. ale ani bych se nedivil kdyby FSC konektor stal nekolik stovek..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od PedroKV
    Ahoj, rád bych upozornil na zajímavou nabídku na káblík k looxu. Přes víkend budu koumat, jak ho co nejelegantněji zkrátit..
    Myslim ze k tomu jak kabel zkratit jsi dosel take v mych diskuzich, ktere jsem ti vyhledal a poslal - kabel lze upravit i tak ze dobiji pres USB. Ale tohle zajiste nechces sam odzkouset. Pokud mas takove vyhrady k cene - nemusel jsi mne otravovat nekolika SZ a kabel si koupit. Nikdy jsem totiz netvrdil ze je kabel levny ale bohuzel jeho kusova vyroba neni az tak jednoducha.Navic kabel se tvoril v dobe kdy nikde nebylo zverejneno schema zapojeni. Toto jsem posilal i na firstloox a trvalo temer cely rok nez byl doplnen cely konektor.
    To ze se da kabel koupit asi za 550 KC jsem zde jiz uvadel take. Sam jsem jej kupoval primo od servisu.Ver ze muj byznys neni opravdu o vyrobe kabelu - to bych umrel hlady.Jo a pokud mohu doporucit nejelegantnejsi m resenim je prepajet konektor - schvalne napis sem za jak dlouho to zvladnes zapocitej i sve vikendove koumani a na kolik si cenis hodinu sve prace.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

bude fungovat bez pto I s N520 chystám si ho objednat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

bude fungovat bez pro i s N520 chystám si ho objednat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

bude fungovat zapojeni konektoru je stejne

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Šeba
    Citace Původně odesláno od PedroKV
    Ahoj, rád bych upozornil na zajímavou nabídku na káblík k looxu. Přes víkend budu koumat, jak ho co nejelegantněji zkrátit..
    Myslim ze k tomu jak kabel zkratit jsi dosel take v mych diskuzich, ktere jsem ti vyhledal a poslal - kabel lze upravit i tak ze dobiji pres USB. Ale tohle zajiste nechces sam odzkouset. Pokud mas takove vyhrady k cene - nemusel jsi mne otravovat nekolika SZ a kabel si koupit. Nikdy jsem totiz netvrdil ze je kabel levny ale bohuzel jeho kusova vyroba neni az tak jednoducha.Navic kabel se tvoril v dobe kdy nikde nebylo zverejneno schema zapojeni. Toto jsem posilal i na firstloox a trvalo temer cely rok nez byl doplnen cely konektor.
    To ze se da kabel koupit asi za 550 KC jsem zde jiz uvadel take. Sam jsem jej kupoval primo od servisu.Ver ze muj byznys neni opravdu o vyrobe kabelu - to bych umrel hlady.Jo a pokud mohu doporucit nejelegantnejsi m resenim je prepajet konektor - schvalne napis sem za jak dlouho to zvladnes zapocitej i sve vikendove koumani a na kolik si cenis hodinu sve prace.
    Úplně s tebou souhlasím, myslel jsem to tak, že já si to dokážu spáchat sám, a kdo případně taky, tak má dobrej zdroj jak sehnat levně konektor i s káblema. Nechci s tebou polemizovat o ceně-mě se to zdá hodně, a protože umím, udělám si sám. Kdo tu možnost nemá, objedná si ho u Tebe.

Já osobně bych to kusovkou pro nikoho nedělal.

Pokud jsem Tě SZ otravoval, tak se omlouvám.

Podobná témata

1. GPS + GSM za rozumnou cenu
    Od jvalasekcz v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 12:58
  2. USB client kabel - problemy
    Od Zax_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-05-2007, 14:10
  3. USB host kabel na N50
    Od Barbados v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2005, 08:27
  4. Jak dlouhý může být USB kabel?
    Od Alo_ce4you v sekci Acer