Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: Recenze Socket Bluetooth GPS Receiver

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Ten TomTom Navigator 3 mne také zaujal. Podle náhledů vypadá skutečně celkem schopně. Rád bych si ho vyzkoušel ale na netu jaksi nemohu najít demo. Co se týče nákupu tak vydržme do pondělka. Pak by mělo být jakékoliv objednání bez problémů a za pohých 10€ Ti to dovezou DHL až ke dveřím resp. ke stolu. Tedy pokud závěrečnou stránku nerozšíří z dosavadního EU a NON-EU o EU but no CZ, PL, ......
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja snad uz jdu do zaverecne faze vyberu - GPS Fortuna Clip On a Soft TomTom Navigator 3 pro silnice a Ozzy Explorer pro turisticky mapy. Ale na demo TT Navigatoru 3 taky nemuzu prijit.... kdyby jste nekdo mel ...

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od pauluss
    Tak, nejdříve bych chtěl apelovat, aby tyto stránky zůstaly stravitelné pro širokou obec a nestaly se dialogem několika jedinců...
    Využívám nabídky a dovoluji si položit pár newbie otázek:

Měl jsem v autě GPS s mapami už z prodejny. To auto už nemám a v novém to není. Asi bych si to mohl koupit (nezlobte se na tím asi, ale vracím se domů po mnoha letech, tak nevím). Jiná alternativa by byla dokoupit si BT GPS k mému smarphonu (SE P900) a notebooku. Z předešlé diskuse vyplývá, že jste s tímto řešením spokojeni, ale co jsem nevyrozuměl je:

1) Může mne někdo volat když mám zapnuté BT GPS
    2) Můžu používat BT Headset když je připojen BT GPS
    3) Jsou v tomto řešení dostupné-použitelné mapy pro ČR

Také jsem nevyčetl který BT GPS je nejpreferovanější, když si odmyslíte cenu.

Díky za jakoukoliv radu i upozornění, že jsem na špatné adrese.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Můžete někdo poradit čím se dá dobíjet GPS Bluetooth modul Bluei mimo auto. Uvažuji o koupi ale nenašel jsem nikde čím by se to dalo doklepnout v domácích podmínkách. Pokud s ní někdo máte zkušenosti díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Pro všechny zájemce o BT GPS jsem našel v USA tuto stránku prodejce http://www.semsons.com/bluetgpsrec.html

Prodávají i do ČR a myslím že ty ceny jsou více než příjemné s porovnáním u nás. Doba dodání je dle výběru. nejdelší 7-10 dní a poštovné stojí 25 dolarů. např. Holux GR-231, který se v čechách neprodává vychází na příjemných cca 4000 Kč a Fortuna Clip-on o cca 500 Kč dráž.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

A co říkáte na ASUS BT 100. je např. na Alzesoftu. Ta cena je o 2000 levnější. Jaké zařítení by jste zvolili tak 50% navigace do automobilu a 50 % pěší turistika?
    Díky za odpovědi.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Recenze Think Outside Stowaway Universal Bluetooth Keyboard
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 16-01-2008, 18:07
  2. Recenze iTech Bluetooth Virtual Keyboard
    Od PavelR. v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-07-2005, 16:04
  3. NaviLock GPS Bluetooth Receiver BT-318
    Od VILIAM_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-02-2005, 14:46