Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek9100 TMO

Jan Kopka (1)|24.4.2006 09:33
ahojte,
mam rad problemov a chcel by som niekoho z vas poziadat o pomoc (ak bude ochotny)
1/mam staru ROM 1.6.2.3 a chcel by som ju update na 1.6.7.1 RUU. Pri spusteni mi vyhlasi chyba 294 neznamy Venodor ID a koniec. Ako by som to vedel okorculovat ( nie som developer :-(/
2/ ked si nahram angl. ROM co vsetko mi nepojde okrem lokalizacie CZ, SK, mozem to vybavit cez Iterwrite Pro ?
3/ podla info - update ROM znamena stratu zaruky - podla predajcu - je to tak ?
4/ nefunguje mi uz ani HW reset - musim ked chcem vratit na basic stav - vymazat vsetko (ma to v ponuke taku utiltku), ale mam pocit, ze ako keby tam ostali nejake paskvili...
5/ ako sa da rozsirit pocet kom. kanalov pre BT GPS ( ponuka len 6,7),ale soft vyzaduje 1-3,9 ?
6/nefunguje synchronizace cez kabel, len IR port, co pri velkych programoch je problem...
P.S:
to posahanie je asi od momentu pokusu update ROM
Rozmyslam, ze to zanesiem do servisu ( ked nefunguje HW reset to je asi na reklamaciu - teda ak nie je nejake elegantne riesenie)
dik za vase info ako to riesit.
jano
TheMelin (1642)|24.4.2006 14:24
Chlape, vetsinou uz se tu vse resilo. Zkousel jsi hledat?

1. Musis odemknout zarizeni CID Unlockem, nebot ROM kterou do zarizeni davas, neni od distributora od ktereho jsi zarizeni koupil. Vice najdes zde v diskuzi.

2. Pujde ti vse, ale nebude to v CZ. Klavesnici atd. muzes doinstalovat.

3. ANO - pokud to neni ROM od vyrobce - proto bod 1.

4. HW reset by mel fungovat stale. Drz tlacitko BT/WiFI+Hlasova poznamka a pritom stiskni na 5 vterin SR. Pote pust SR a drz stale ty dve zbyle tlacitka.

5. Nevim, zatim jsem nepotreboval.

6. Nemas nejaky Firewall? Popripade v active sync povolenou synchronizaci pres USB? Zkontroluj to.
Krevety_tvf (143)|24.4.2006 16:17
k te 6. stoprocentne ti to blokuje firewall, jediny pres ktery to projde je myslim ten windowsacky...
overgrounder (176)|24.4.2006 16:58
[QUOTE="Krevety"]k te 6. stoprocentne ti to blokuje firewall, jediny pres ktery to projde je myslim ten windowsacky...[/QUOTE]

mne AS jede i pres Sygate Personal Firewall v pohode, ale musi se to povolit. ale bod 6. je tutove FW.
Krevety_tvf (143)|24.4.2006 18:30
to jo :O , ja sem ho mel a nejel mi , od te doby fw nepouzivam, co si tam dal, ze ti to neblokuje?? me tam nesla vubec zadna synchronizace...