Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Qtek 8310 - změna vibrace u sms/příchozího hovoru

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zdravím, jsem čestvý uživatel tohoto úžasného přístroje, pročetl jsem skoro vše tady v diskuzi, mám 3 otázky (pro každou založím nový thread, přestože jsem to chtěl dát původně do jednoho, ale přečetl jsem si pravidla..) a na úvod bych se chtěl poděli o něco, co jsem na tomto fóru nenašel a myslím, že by to mohlo pár lidí zajímat. Pokud jsem hledal špatně a někde se tu již níže zmíněný návod nachází, tak mě smažte.
    Jde o to, že mě dlouho štvalo, že jsem podle vibrace nepoznal, zda se jedná o sms nebo hovor, až jsem našel tento návod, takže přikládám (myslim, že neni nutné překládat do čj):

You can edit the registry

HKCU\ControlPanel\Sounds\Ringtone0

Edit the value 'Script' and you can play with these options,

a = allow repeat
    f = backlight On (f1)
    v = vibrate On (v0,v1,v2) the number changes the vibrate length
    p = play Sound/Vibrate On (if v has been set)
    w = wait/delay (w1 - wait 1 sec)
    r = repeat

so for example, af1v0pw3r

This makes your tone...
    Allow repeat, turn on the backlight, set short vibrate, play tone and vibrate, wait for 3 seconds, then repeat.

Now with notifications ie SMS you can set these differently so you can tell if you have a call or just a message.

HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\SoundCategories\Not ifications
    Click on Values and select Script
    Now for example change the Value Data to v1w1v1w1v1

This will change your vibrate notifications to vibrate 1 sec wait 1 sec Vibrate 1 sec etc.

The only downside is changing profiles on the phone can reset these tweaks.

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Nevíte jak nastavit script, aby se při došlé sms nerozsvítil dispej? Zkoušel jsem nastavit ve scriptu to písmeno "f", např. f0 nebo f1, ale žádnej efekt Podle toho popisu to chápu, že by výchozí nastavení mělo být nerozsvícení displeje a jen pokud dám do scriptu "f1", tak by se měl dispej rozsvítit, ale mě se displej rozsvicuje pořád.

Jinak to resetnutí nastavení v registrech při přepnutí profilů jde obejít tak, že si ten script upravíte přímo v *.xml souboru u konkrétního profilu ve složce \Aplication Data\Profiles. Soubory upravuji přímo v mobilu pomocí programu PocketNotepad.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Lobo
    Jinak to resetnutí nastavení v registrech při přepnutí profilů jde obejít tak, že si ten script upravíte přímo v *.xml souboru u konkrétního profilu ve složce \Aplication Data\Profiles. Soubory upravuji přímo v mobilu pomocí programu PocketNotepad.
    no tak jsem to udelal misto v3 jsem dal v1 u profilu .klasicky pozadavek proti histerickym sms. a ejhle ten profil je nepouzitelny. pokud ho zvolim tak se v zapeti prepne zpatky do normlani-ho a nic z toho. Kevsemu jsem to dal zpatky na v3 a taky nic :-(
    kde je chyba?
    editoval jsem soubor v total comanderu

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Musis nastavit atributy souboru jako System, mozna i Hidden.
    VP

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Mně to po úpravě v total commanderu taky blblo, ale když to dělám v Pocket Notes, tak to je v pohodě. Mělo by to být fakt těmi atributy, jen nevím jestli pomůže když je zase změníš zpět na hidden nebo system. Musíš to vyzkoušet.

Podobná témata

1. Qtek 8310 s WM6 - vibrace
    Od VP v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-08-2007, 09:25
  2. Vibrace příchozího hovoru Qtek9100, ....
    Od Jirka_j v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 05-05-2007, 21:11
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-07-2006, 18:21
  4. Qtek 8310 Profily: vyzvaneni a vibrace
    Od Vegan v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-05-2006, 20:06