Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HP Jornada 720

POBUCH
    Guest

Zdravím všechny Jsem čerstvým majitelem tohoto obstarožního zařízení. Už dlouho jsem si ho přál, ale cena mi stále nedovolovala si jej pořídit až do dnešního dne, kdy jsem za levno nakoupil v aukci) Teď hledám vše co na Jornádě můžu provozovat, takže Vám budu vděčný za jakékoliv rady. A co mě trápí nejvíce?
    1) nemám adaptér...pokud by mi někdo poradil kde zakoupit třeba i neoriginální, ale hlavně se správnými parametry tak budu velmi rád.
    2) rád bych pořídil CF paměťovou kartu a nechci troškařit, ale nevím jak velké CF karty toto zařízení podporuje, jestli můžu koupit i 512MB nebo i 1GB? Opět v tomto prosím o radu.
    3) rád bych věděl jaká nejvyšší verze WinCE lze na tomto přístroji provozovat a jak udělat úspěšný upgrade.
    4) čeština.
    Předem děkuji za všechny dobře míněné rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

1) Lze použít zdroj okolo 12v/1-2 A...vyzkoušeno 10,5 ,konektor běžně k sehnání
    2)vyzkoušena 256MB
    3)tuším, že nejvyšší je 3.0,navíc má ROM, né flash rom,takže upgrade nelze
    4)existuje, měl jsem ji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. ICQ for Jornada 680
    Od mirooo v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-03-2005, 11:43
  2. HP Jornada 565
    Od MacFig v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1