Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odpojující se synchronizace (AS3.8;H2210)

M@tes (5)|19.4.2006 11:11
Pripojim se pres BT (H2210 a W2k), pres AS 3.8.0, zacnu kopirovat soubory z karty/na kartu pres plugin ve WC a po chvilce (cca 10min) se AS sam odpoji, takze se kopirovani prerusi. Prerusi se i kdyz kopiruju pres Explorer
Zkousel jsem nastavovat v PPC aby se neodpojoval po ukonceni synchro, lec marne.

Jak tedy zabezpecit aby se PPC neodpojilo od AS?
Diky za radu.
Jerry Salcer (197)|19.4.2006 13:01
Klid, to se mi stávalo taky, přes BT to nesynchronizuje rádo moc velký soubory, ani jsem nezkoumal jaká velikost tomu vadí. Ale odpojování při BT sychtonizaci souborů je prostě pro tento přístroj vlastnost. Ještě si vzpomínám, že pokud jsem nebyl daleko od BT palce desktopu, tak to bylo lepší. Jinak pro serfování přes BT a Activsync to běhalo i přes druhou místnost.
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2006 13:17
To už se tu řešilo několikrát. Kup si čtečku a je po problému (a taky je to mnohem rychlejší).
M@tes (5)|19.4.2006 13:44
No se cteckou mi je to jasny, ale chtel jsem nejak vyresit proc se to pri kopirovani odpojuje a pri prouzdani icq,web neodpoji. Zkousel jsem ted BT, IR, kolibku a pokazde se po cca 10-20 min odpoji (pri synchro).

Takze si z toho mam udelat zaver ze je chyba v zarizeni a nejde to vyresit?
Trosku me to po pocatecnim nadseni z HP docela zklamava :(, predtim jsem mel palm T|T a relativne v pohode.

Je to v jinejch zarizenich podobne, nebo vseobecne WM2003.
Koukal jsem ze uz udelali i upgrade na WM5, polepsil bych si?

Diky za info a preji prijemny den