Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: mobilni telefon a navigace

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zdravim, Nekde jsem cetl o GPS navigaci na mobilnim telefonu? Potreboval bych vedet kterou by jste mi poradili and kolik by to asi stalo. Podle toho co tam psali tak by to melo byt skoro za pusu a fungovat na skoro kazdym novejsim mobilu. Mate s tim nekdo zkusenosti, popripade co to obnasi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ne na všech mobilních telefonech to pojede. Musí být splněno několik podmínek
    - mobilní telefon běží na op. systému symbian (smartphone)
    - navigace musí tento operační systém podporovat

Pak to pojede. Umí to např. navigace TomTom (více viz příslušné diskuze) a úplně za hubičku to zas není, ale jsou i jiné (WayFinder, BeOnRoad, Eurotel Navigace, Route66 Mobile 7, Siemens SXG75 s GPS, a další třeba na tomto zdroji)

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Treba Nav4all by mel zrovna jit na ruzny telefony, nejenom smartphony a s tou cenou to taky nemi tak spatny...nebo alespon o dost levnejsi nez podobny systemy. Akorat nevim jestli to tu je uz na trhu.

http://www.nav4all.com/site/IE/index.php

Nováček
    Registrace
    May 2005

Pohled na jeden navigacni program byl pred casem na mobilmanii tady, myslim ze nevyhodou bylo ze neni podpora offline map.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od neooo
    Musí být splněno několik podmínek
    - mobilní telefon běží na op. systému symbian (smartphone)
    Mierne nesúhlasím:
    U nás (LUX) sa predáva sada : Motorola MPx220 s navigačným softom+BT-GPS - TomTom (tuším 499 euráčov). Ten telefónik beží na Windows Mobile 2003 Second Edition.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nebudeme si hrát na slovíčka, že ne?
    to bychom museli opravit fakt, že MPX není telefon ale smartfoun a tak bychom se mohli přetahovat dál a dál. Podstatou je fakt, že navigace je program, čili potřebuje nějaký operační systém.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jasnačka, súhlas.
    Ja som chcel len upresniť, že to nemusí byť len "symbian" ...
    Preto som aj napísal, že "Mierne nesúhlasím" ...
    Nebudeme si hrát na slovíčka, že ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Momentálně používám k navigaci mimo jiné i Nokii 9500 se Symbianem S80 a instalovaným Tom Tomem 5.2 + nejnovější mapové podklady, a jsem velice příjemně překvapen jak rychle a spolehlivě uvedená kombinace chodí. Ačkoliv je Nokie oproti zařízením s Windows Mobile obrovský lenoch, v případě navigace je tomu naopak. Tom Tom se spouští na Nokii bleskově :yes: , reaguje pohotově na všechny příkazy a naviguje na výbornou. A je jedno zda jako GPS používám i-tec nebo Nemerixe.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Milosi, to je dano Tomikem, uz nekde jinde jsem psal, ze ten by snad behal plynule i na 1 MHz procesoru...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Ahoj, zkouseli jste nekdo ten Nav4all? mate pravdu ze TT bude asi to nejlepsi co se ted nabizi, ale ty ceny jsou na me moc velky a proto hledam tu nejlevnejsi/nejlepsi alternativu, no a prave ten Nav4all mi zatim prijde nej. Muzete mi kdyztak nekdo poradit?
    Dekuji.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Podobny dotaz jsem tu mel taky. Nav4all je skvela tim ze to je uplne nejlevnejsi navigace, ktera se da najit. Takze jestli si treba jeste student (jako ja) tak je to uplnej ideal. Naviguje celkem slusne...zridka nejaka mensi odchylka, ale za tu cenu..

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Student uz tak uplne nejsem, ale nemam na rozdavani takze koukam po nejlepsi cene. Ten Nav4all se mi docela zamlouva (ikdyz jsem to jeste nezkousel), tak proto se ptam jaky se zda vam?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

No dobre, takze jsme na tom podobne. Ja si myslim ze jestli Nav4all slusne naviguje tak bych do toho sel... Ta cena je fakt neodolatelna.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

S cenou se nav4all nikdo nevyrovna, slysel jsem ale ze snad jde nejak stahnout TT zdarma...to jsem ale nezkousel a nevim jak moc je to poradku, z legalniho hlediska.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

TO bernyb: Odpověděl sis sám, pokud někde stáhneš komerční SW zdarma, tak to JE nelegální. Ale to snad na tomto fóru probírat nebudeme, že?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Synchronizace PDA, PC a mobilní telefon
    Od free-bee v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-05-2008, 21:39
  2. FS N560 LOOX a připojení na internet pře mobilní telefon
    Od Prefect v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Poslední příspěvek: 26-04-2007, 06:26
  3. Mobilní telefon pro komunikaci s PDA
    Od PepaR_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-09-2006, 18:06
  4. PDA a mobilni telefon
    Od Padluke_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Poslední příspěvek: 14-09-2005, 19:14
  5. Pocket Loox 720+Mobilni telefon s BT
    Od mousefromhouse_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-08-2005, 20:38